Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 17-та тема

  • 57 264
  • 497
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 3 814
Хайде, честита ни нова тема. Пепика   bouquet.
Снощи пак си забърках авокадо, сиренце, доматче и чесънче, но този път го намачках с вилица.

За днес пилешки гърди със соев сос, гъбки с кашкавал и картофено пюре.

Мислех и баничка да правя, но ще остане за утре. Simple Smile
esy , много ми хареса кексчето от предната темичка. Peace Лелеее, сега видях шкембето, направо ми потекоха лигите. Crazy

# 2
  • Мнения: 86
Момичета, благодаря!Безкрайно много ме зарадва одобрението и хубавите думи!
Котка, Луиз, Милена, Илианка, Ягодка,   bouquet
Tanky, благодаря ти, но блогчето още е ново и малко ме мързи да си прехвърлям рецептите и още е беден на рецепти, но скоро ще бъде както трябва PeaceНадявам се да ви хареса там HugТопките със сирена са чудни нали?
Ето и рецептата за зелник стъпка по стъпка Wink Кюстендилски зелник

От днес ето това:
Закуска:
Банички

 Извинявайте, че така се вмъквам в темата ви, но тези банички много искам да ги направя. Ще помоля , ако е възможно да дадете рецептата !  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 414
  Geleva,гъбки с кашкавал са си гъбки и кашкавал,така ли? newsm78 Laughing Запичаш ли ги?Нещо друго слагаш ли? Rolling Eyes
  Много вкусно ти изглежда "пилешкото" ястие. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 814
Гъбки и кашкавал, да.  Grinning За бързо приготвяне, защото нямам много време/хората са гладни  Crazy/, махам пънчето посолявам леко, слагам по едно парченце кашкавал и слагам в микровълновата. Запечени на фурната ще са по- вкусни, но и така са добри.  Peace Пилешките гърдички са правени на грил тиган, без мазнина, само със соев сос.

# 5
  • Мнения: 7 414
Гъбки и кашкавал, да.  Grinning За бързо приготвяне, защото нямам много време/хората са гладни  Crazy/, махам пънчето посолявам леко, слагам по едно парченце кашкавал и слагам в микровълновата. Запечени на фурната ще са по- вкусни, но и така са добри.  Peace Пилешките гърдички са правени на грил тиган, без мазнина, само със соев сос.
  Мерси за обяснението!Обичам вкусното да е семпло!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 313
Цитат

Извинявайте, че така се вмъквам в темата ви, но тези банички много искам да ги направя. Ще помоля , ако е възможно да дадете рецептата !  bouquet


mirostanka, заповядай рецептата за банички



Гелева
, благодаря много!Почти свърши вече кекса Embarassed
Шкембенцето, ами за любители като нас....ммммммммммм/аз от преди 1-2 г. съм му фенка преди не го понасях Shocked Mr. Green

Пепика, за теб   bouquet

# 7
  • Мнения: 7 474
Панирано филе от сьомга. Crazy

# 8
  • сред люляците
  • Мнения: 767
При нас вечерята беше кашкавал в гювечета по рецептата на rrhh, с малки промени от мен.

Едните гювечета сервирах обърнати.

# 9
  • Мнения: 1 550
Привет, кулинарни изкусителки Grinning

Тази тема е наистина най- вкусната и вдъхновяващата. Страхотни идеи!

pepika, мерси за новата тема! Много естетично оформена, както винаги  bouquet

esy, гледах хапките ти в предната тема, страхотно аранжирани yes Всичко, което показваш е много естетично и съм сигурна, че е много красиво  bouquet

Ралфиетка, чудно сладкишче от кестени Blush

Крисче, направо ме вдъхнови за Коледни сладки Flutter

ilrai78, много интересна идея за гювечета thumbsup

geleva, много апетитни пилешки гърдички eat

От мен:

Болярската питка, която реших да направя по- естетично (можеше и по- добре):


Котлети със сос Рокфор и салата:


Шоколадов чийзкейк:

# 10
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
днес се наложи аз да готвя  Rolling Eyes
половинката е болен ooooh!

сготвих нещо, дето незнам как се казва на български Rolling Eyes
тук му казват черен корен или аспержите на бедните...

много е вкусно Peace, няма "парфюма" на аспержите Party

сготвих го с лимонов беарнез Crazy



Милена, питката и чийзкейка са много естетични  Hug
чак ми се доядаха...

# 11
  • Мнения: 952
Темета започва със страхотни кулинарни изкушения. Много идеи откривам тук, за което искрено Ви благодаря   bouquet

бибиЯна, Ani81, Еli=== сладкишчето, бе една смесица от много рецепти и не мога да дам точна рецепта. В обищи линии ползвах рецептата на Лео за Шоколадова торта с рула.
Не помня точно какви рула купих. Нарязах ги на тънки парченца. Подредих ги във форма за кекс, само по външната страна и ги застъпвах. Идеята откраднах от сладкиш предлаган в местен кулинарен магазин.

Разбих сметаната, добавих и кофичка кисело мляко "На баба", подсладих с малко захар, понеже сложих по-малко течен шоколад. Добавих стафиди, малко ром и прибавих желатина.
Използвах 2 пакетчета желетин на "д-р Йоткер" разтворени в малко вода, а след това на котлона според указанията.

Милена - личи си, че отново си се вихрила в кухнята. Прекрасна питка, а чийзкейка е фантастичен.
Моя сладкиш не е с кестени  Wink Тях просто ги хапнахме така сварени.

# 12
  • Мнения: 1 313
Момичета, продължавате с красотите  bouquet
Милена, и при теб нещата всяка вечер са много сериозни ooooh!Толкова вкусни и добре подредени блюда, десерти, а и питката.....  bouquet
Ася, какъв да е пък този корен newsm78 Бързо възстановяване на половина Peace
Ето и вечерята  chef
Зелена салата

Маринавано телешко на грил и картофки с песто и пармезан

 bowuu

# 13
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Ася, какъв да е пък този корен newsm78 Бързо възстановяване на половина Peace


Scorzonera така изглежда над земята...като се бели се ползват ръкавици, че пуска бял сок, който цапал много...

половинката не е чак толкова болен, има главобол и се скатава от обучение  в кухнята  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 1 550
Ралфи, упс Embarassed Загледах се в снимката, че изглеждаше много вкусно твоето сладкишче и не съм прочела правилно Blush
Радва се, че те виждам отново из форума Hug

asyalein,мерси Hug Този черен корен придава много екзотичен нюанс на това, което си приготвила Grinning
Половинката си е намерил извинение, а? Wink

esy, мерси Hug Днес имах гости и за това се постарах малко повече от обикновено Grinning
Чудно е твоето телешкото Flutter А с какво е маринирано?

Общи условия

Активация на акаунт