Играчки от Leiselsbach

  • 28 360
  • 456
  •   1
Отговори
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте!
 Hug
Другата тема за запълни, ето ни новичка!
С това обаче не ви приканвам да започвате да питате нетърпеливо кога ще пристигнат играчките Wink - има 4 дни работни за обработка и после с DHL около 2 седмици за път. Ще пиша щом дойдат и съм готова да разпращам.
Нека тук пишат и онези, които сега искат да се включат, за да се види ще  има ли нова поръчка.  Помощ и обяснения има в Старата тема


Но!!!! МОЛЯ ПРАЩАЙТЕ ЛИНКОВЕ САМО КЪМ НЕЩА КОИТО СЪС СИГУРНОСТ ИСКАТЕ ДА КУПИТЕ!!!!!!! Иначе е ужасно трудно с това преработване по 10 пъти на таблиците, независимо аз ли ще я правя или друг поръчката...

Сега ви желая търпение и много усмивки и хубав уикенд! А на мен ми олекна!!!  Laughing



Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 12:39 от alex_shu

# 1
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Алекс от мен ще е този пощенски запис  Hug
Запис да следя темата

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз мисля,че ще допоръчам още нещо,но този път без елемента на спешност.  Peace

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 6 182
Запис и аз да ви следя.

за моята поръчка, ще цитирам Викс от предната тема: "не е толкова важно, така че ако не стане - не е проблем  Hug "

# 5
  • Мнения: 1 196
Да ви следя   Hug

# 6
  • Мнения: 3 219
Алекс, благодаря за организацията Hug
Сега вече ще чакаме smile3508

# 7
  • Мнения: 304
Алекс, ако всички сме наясно какво искаме може ти да поръчаш след като си направила две големи поръчки предполагам ще получиш някоя отстъпка! Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 861
И аз се записвам и почваме да чакаме  Party
Ще чакам отзиви от поръчалите Лего, може да се включа в следващата поръчка с някой конструктор  Thinking

# 9
  • Мнения: 4 153
Аз мога да поръчам само малка поръчка - до 10-на човека максимум. С 3-те деца в нас лудницата е пълна. Но много искам куклата - затова предложих да направим още една веднага - докато куклата е налична.
Но ако искате може да се изчака и да се поръча по-нататък

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Записвам се да следя темата. Peace

# 11
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Алекс, ако всички сме наясно какво искаме може ти да поръчаш след като си направила две големи поръчки предполагам ще получиш някоя отстъпка! Simple Smile

Аз се надявам да ги склоня на безплатна доставка за третата поръчка, дори да е под 1500 евро... Simple Smile Но започвам работа и няма да мога да се занимавам с часове с организацията, затова ще ми трябва малко помощ...

Благодаря сърдечно на всички за проявеното разбиране и че не ми се сърдите за допуснатите грешчици!!!  Hug

# 12
  • Мнения: 60
Алекс, благодаря за организацията. Успех на новата работа
и аз се записвам и почваме да чакаме

# 13
  • Банкя
  • Мнения: 823
Запис и от мен в новата тема!

Присъединявам се към мълчаливо чакащите! Peace

alex_shu Отново много благодаря за всичко! Hug

# 14
  • Марс
  • Мнения: 439
 newsm44 Айде, и от мен запис, ще чакаме втората поръчка Heart Eyes Аз ще чакам отзиви от първата пратка, че нещо се чудя за кукла, ама не ми се ще с много функции, че малката няма да се справи май сега newsm78

Целувки и много поздрави Алекссссссс Hug

Общи условия

Активация на акаунт