урина

  • 1 079
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
детето ми е на 1г и 10м .От 1месец урината му има много силна и странна миризма не сме пускали изследвания все о6те но наистина много сам притеснена.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Ами пуснете.Сутринта като се събуди вземи първата урина,като изчакаш в началото на пишането и напълни шишенцето от средната урина/по средата на пишането/.Предния ден си купи шишенца за стерилна урина.Моят съвет е да напълниш 2 шишенца-едното за обикновена урина ,а другото за стерилна.Боже,надявам се да разбра нещо.

# 2
  • Мнения: 753
Може да помолиш в някоя лаборатория да ти дадат лакмусчето и като се изпишка го топни - веднага може да отчетеш резултата.

Ако се затрудниш с вземането на урина пробвай да топниш крачетата в топла вода - ще се изпишка веднага.

# 3
Силната и странна миризма,както описваш си е отклонение от нормата. А цветът променен ли е? Задължително пуснете изследвания,една банална урина като за начало.

# 4
  • Мнения: 1 545
детето ми е на 1г и 10м .От 1месец урината му има много силна и странна миризма не сме пускали изследвания все о6те но наистина много сам притеснена.
А защо не сте пуснали изследвания?! Не е толкова сложно! Скоро пил ли е лекарства? Някои от тях променят цветът и миризмата на урината!

# 5
  • Мнения: 822
детето ми е на 1г и 10м .От 1месец урината му има много силна и странна миризма не сме пускали изследвания все о6те но наистина много сам притеснена.
А защо не сте пуснали изследвания?! Не е толкова сложно! Скоро пил ли е лекарства? Някои от тях променят цветът и миризмата на урината!
Peace

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 313
Незабавно изследване на урината, няма какво да чакаш. Само можем да гадаем тук.

# 7
  • Мнения: 229
най често мирише урина в която има бактерии

# 8
  • Мнения: 678
Съгласна съм,че урината има миризма,ако не е стерилна.
Ако има наличие на  бактерии миризмата е тежка.

Общи условия

Активация на акаунт