кафемашина Rohnson

  • 14 931
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 459
Подариха ни ето това: Rohnson R 965


С уверението, че машината прави невероятно кафе с два пръста каймак. Нищо подобно, два пъти пробвах, никаква пяна, ама абсолютно никаква. Много се разочаровах. Уж с приставка кремадиск или нещо подобно. Аз такава приставка в кутията не видях. Някаква идея, защо не прави пяна?

# 1
  • Мнения: 198
Mоже би не е достатъчно загряла.Остави я хубаво да загрее с кафето поне 15-20мин. и тогава пускай да тече.Моята е така ,ако не е загряла добре не прави каймак,но загрее ли ...наистина става 2 пръста.Машината ми е GAGGIA.

# 2
  • Мнения: 459
Благодаря ти!

Пробвах и така, то всъщност имало приставка за пяна. Сложих я, изчаках 15 мин, пуснах кафето, направи там няква пяна, незнам дали имаше и половин мм, но имам чувството че пия варено кафе. Както и да е. Явно си е така.

На работа имаме Саеко, съвсем мъничка. Като пусна кафе, направо си тече пяна. Изпивам си кафето, а пяната си стои на дъното на чашата.

# 3
  • Мнения: 459
Само да ви кажа, че днес сутринта стана разкошно кафе. С два пръста каймак, който си остана до края. Супер!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 493
И на нас ни подариха същата кафемашина  и сме много доволни от нея.Прави страхотно кафе,но може би зависи и от кафето.Ние пием Якобс Монарх,най-доброто е,купихме си едно от най-скъпите на Лаваца и то не беше толкова хубаво като Якобса.Май реклама направих  Peace

# 5
  • Мнения: 1 236
И на нас ни подариха същата кафемашина  и сме много доволни от нея.Прави страхотно кафе,но може би зависи и от кафето.Ние пием Якобс Монарх,най-доброто е,купихме си едно от най-скъпите на Лаваца и то не беше толкова хубаво като Якобса.Май реклама направих  Peace
Аз съм сега с една такава Лаваца в 4ерен пакет,такова размито кафе не съм пила никога,а дадох 10лв #CrazyДосега винаги кафето ни е ставало със супер каймак,това е единственото дето те4е наистина като "варено",незнам защо? newsm78.Продължавам си с Якобса и аз!

Общи условия

Активация на акаунт