Цветна бременност

  • 2 819
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте! Септември месец пих "Логест", преди това никога не съм пила противозачатъчни. После ги спрях и ползвахме презервативи. В началото на октомври имах нормален цикъл. Обаче сега, в началото на ноември, една-две седмици преди да ми дойде силно ме боляха гърдите и корема. В началото на първия ден от цикъла цветът беше кафяв, после светло розов, а после още 6 дни нормален. Сега нямам никакви болки, но коремът ми е силно подут. Може ли да е цветна бременност? И при тези условия "Sure check" ще покаже ли верен резултат? Предварително ви благодаря! 

# 1
  • Мнения: 734
Чувала съм, че при цветна бременност месечният цикъл не изглежда като нормалния.
Според мен тест за бременност би трябвало да покаже верен резултат, защото той измерва нивото на определен хормон, който се отделя от тялото само при наличие на бременност.

# 2
  • Мнения: 4 496
..... а после още 6 дни нормален. .....

Тази част от разказа ти ме навежда на мисълта, че не си бременна. По-скоро ми звучи като регулиране след хапчетата.  Но все пак ние не сме врачки. Направи си тест, би трябвало да покаже вярно.

# 3
  • Мнения: 789
Случвало ми се е това.Мисля,че не си бременна.Но по-добре провери и с тест.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
При положение, че сте ползвали презервативи и не са се късали няма начин да си бременна. Освен всичко останало след спирането на противозачатъчните има период от 1-2 месеца, през който организмът все още има натрупани достатъчно хормони и бременност настъпва по-рядко. Така че според мен не би трябвало да си бременна.

# 5
  • Мнения: 7 201
..... а после още 6 дни нормален. .....

Тази част от разказа ти ме навежда на мисълта, че не си бременна. По-скоро ми звучи като регулиране след хапчетата.  Но все пак ние не сме врачки. Направи си тест, би трябвало да покаже вярно.
Peace Съгласна съм ,и нали сте ползвали презервативи?

# 6
  • Мнения: 9 814
При положение, че сте ползвали презервативи и не са се късали няма начин да си бременна. Освен всичко останало след спирането на противозачатъчните има период от 1-2 месеца, през който организмът все още има натрупани достатъчно хормони и бременност настъпва по-рядко. Така че според мен не би трябвало да си бременна.

 Peace
А пък и един тест ще отговори на въпросите ти.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 587
При положение, че сте ползвали презервативи и не са се късали няма начин да си бременна. Освен всичко останало след спирането на противозачатъчните има период от 1-2 месеца, през който организмът все още има натрупани достатъчно хормони и бременност настъпва по-рядко. Така че според мен не би трябвало да си бременна.

С това не съм съгласна, защото аз забременях още на 1-я месец след спирането на противозачатъчните. Laughing Така, че е напълно възможно. Peace

Но щом сте взели предпазни мерки, едва ли си бременна. Пък и цикълът ти е бил повече от 6 дни и се е нормализирал, доколкото разбирам.
Нищо не пречи да си направиш един тест за всеки случай.

# 8
  • Мнения: 1 674
месля,че не си бременна.Аз съм карала цветна бременност и това с подуването на корема ми звучи като регулиране на организма след хапчетата.При цветна бременност не би трябвало да имаш толкова дълго време зацапване.Направи си тест.

# 9
  • Мнения: 388
И аз мисля, че няма бременност. Болезненост на гърдите, подуване на корема може да е и от хормоните и настройването на организма ти към "с противозачатъчни, без противозачатъчни". Но както са те посъветвали и другите - направи си тест.

# 10
  • Мнения: 9 429
Мисля,че няма смисъл да гадаем.Не знаем отговора на въпроса ти! ooooh!По-логично е да си направиш тест,а не да питаш дали ще ти отчете!

# 11
# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Направи си тест Peace

# 13
  • Мнения: 826
Случвало ми се е при започване на хормонални контрацептиви. Често в началото продължителността и интезитета на цикъла се саморегулира и затова може да ти изглежда различно. Направи си тест - предполагам, че е надеждени в такива ситуации.

# 14
  • София
  • Мнения: 44 028
Теста трябва да даде точен резултат...т.е. логеста поне не би повлиал. ако има бременност ще я отчете...но така както го описваш, съмнявам се.
Ако се съмняваш, че е втори месец, можеш и направо на ехо да отидеш, хем да те прегледат пък да няма нещо друго...знам ли...или поне да си поговорите с лекаря кое как и защо се случва и всъщност от какво естество е проблема....

Общи условия

Активация на акаунт