Стоматологично лечение при студенти по стоматология

  • 1 755
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте.
    Казвам се Мартин Мариянов и съм студент по стоматология в 5-ти курс.В стоматологичния факултет град София се провежда профилактика и лечение на временни и постоянни детски зъби.Работата на студентите е под ръководството на асистент специалист детска стоматология.Залите са оборудвани със съвременна техника,а материалите с които се работи са едни от най-добрите.Цените са символични(лечението на един кариес е 2лв.).От 2 години работим с пациенти,така че не бива да ви притеснява липсата на опит.Освен това всеки етап от лечението е под ръководството и наблюдението на асистент по стоматология.
   Стоматологичния факултет се намира в непосредствена близост до ВМА.Приемните чесове за детски прегледи са в петък от 11:15 часа.
   Ако проявите интерес моля пишете на адрес m_mariyanov@abv.bg или звънете на телефон 0888849388 след 15:00 часа.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Само за деца ли провеждате профилактика?
П.П.Иначе благодаря и за тази информация.Бях чувала за подобна дейност,но не можех да си намеря нищо повече,като информация Peace

# 2
  • Мнения: 25 597
Ходила съм като студентка - много бях доволна.  Grinning
Едно, че студентите се стараят много, второ, че не са груби и трето, голям кеф е да видиш някой, който се страхува повече и от тебе!  Party Mr. Green

# 3
  • Мнения: 835
За деца до каква възраст ?

# 4
  • Мнения: 822
Ще се възползваме с най-голямо удоволствие. Peace

# 5
  • Мнения: 3
Лекуваме и възрастни,но като цяло имаме проблеми с намирането на деца.Може да са до 18 години.Ако имате интерес обаждайте се

Общи условия

Активация на акаунт