Малко се обърках....

  • 559
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Дъщеря ми е на  година и шест месеца.Тук чета за киселото и прясно мляко,как и кога да се въведат.Моят въпрос е като давате от двата вида мляко , давате ли и адаптирано,защото аз не давам?!?!?Благодаря Ви за отговорите предварително  bouquet

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Киселото мляко въведах преди годинката, а прясното след.Адаптирано мляко давах до 2г. на детето.Няма значение, че не даваш адаптирано, дъщеря ти е достатъчно голяма за да не го пие вече.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
На тази възраст много бебета вече са отказали адаптираното мляко и са на кисело и/или прясно. Не е проблем, че не даваш АМ.  Peace

# 3
  • Мнения: 741
И двете ги въведох около годинката,когато отказа АМ

# 4
  • Мнения: 173
Благодаря Ви .Не че се притесних,ама от прочетеното в другите теми останах с впечатление,че майките дават прясно,кисели та и адаптирано newsm78,а нали уж те заместват адаптираните млека newsm78

# 5
  • Мнения: 46 477
Благодаря Ви .Не че се притесних,ама от прочетеното в другите теми останах с впечатление,че майките дават прясно,кисели та и адаптирано newsm78,а нали уж те заместват адаптираните млека newsm78

Не дават адаптирани, а млека за след годинка. Те са пълноценни, като прясното мляко, но обогатенис витамини и др. полезни вещества.

# 6
  • Мнения: 173
Благодаря Ви .Не че се притесних,ама от прочетеното в другите теми останах с впечатление,че майките дават прясно,кисели та и адаптирано newsm78,а нали уж те заместват адаптираните млека newsm78

Не дават адаптирани, а млека за след годинка. Те са пълноценни, като прясното мляко, но обогатенис витамини и др. полезни вещества.
т.е. е хубаво и аз да давам такова за деца след една годинка,въпреки че приема от "обикновените" млека?

# 7
  • Мнения: 46 477
Не знам, всеки си преценява Simple Smile зависи и от това какво харесва детето и какъв апетит има.

Аз прясно дадох чак към 3 г., а киселото след 1 г. само като следобедна.
Отделно изпиваше 1 литър от пълноценното.

# 8

Общи условия

Активация на акаунт