термокана

  • 689
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Страшно много си използвам термоканата при готвене, но днес като я включих и - тц Crossing Arms - не загря нещо. Иначе лампичката и свети, че е включена. В първия момент си помислих, че в грижите покрай бебето съм я оставила да натрупа много варовик, но погледнах и видях, че положението не е толкова трагично. Все пак я почистих, обаче уви - не загря отново. Та се чудя дали си струва да я отвори някой и дали ще може да се отремонтира или да си купувам нова? Не е някаква супер марка и струваше трийсетина лв., но ако все пак някой може да ми каже какъв е проблема евентуално, ще му бъда благодарна.

# 1
  • Мнения: 3
здравей мила аз смених много кани поради различни пречини по-добре си вземи нова веднъж се пробвах да си я ремонтирам и гръмна.

# 2
  • Мнения: 5 178
Вероятно реотана е сдал багажа, по-добре си вземи нова.. ремонта няма да е по-малко от 10-15 лв

# 3
  • Мнения: 9 776
Абе да ви кажа, и аз тъй си мисля, ама ще я дам на мъжа ми да я изчовърка и да си направи кефа, пък каквото стане. Той не е много по тези тънки работи, та затова после направо ще го пратя за нова Laughing. Благодаря ви за включването Peace.

# 4
  • Мнения: 1 259
След като обича да си рови такива уреди... нека да се пробва, но новото ще си е най добре! Peace

# 5
  • Мнения: 9 776
*Poli*, чак да обича да ровичка - не, но нали е мъж - все нещо разбира там. Вече се виждам с нова кана Joy.

# 6
  • Лондон
  • Мнения: 403
Мъжът ми е много добър и в ел.системите.Има електронен уред за проверка на ел.вразките./не знам дали така се казва/Такива уреди  НИКОГА  не ровичка и не поправя.Купуваме нови.Това не играчка!!!!!



п.п.Помисли си дали за тези пари си струва да ремонтирате каната.


# 7
  • Мнения: 9 776
Мъжът ми е много добър и в ел.системите.Има електронен уред за проверка на ел.вразките./не знам дали така се казва/Такива уреди  НИКОГА  не ровичка и не поправя.Купуваме нови.Това не играчка!!!!!



п.п.Помисли си дали за тези пари си струва да ремонтирате каната.



Щом мъжът ти не ги поправя, какво остана за моя, дето хич не разбира от таквиз работи. Ама нали те по принцип обичат да човъркат, та затова моя УЖ ще я отваря да я види. Някой си ден Crossing Arms. Да, ама аз без каната не мога /наистина много си я ползвах/ и затова не бих го чакала дни наред да му дойде музата Naughty. Утре отивам за нова Naughty.

Общи условия

Активация на акаунт