Моля помогнете !!!

  • 763
  • 8
  •   1
Отговори
Със съпруга ми сме женени от 7 год. Имаме едно момиченце на пет годинки, която направо му е "одрала" кожата. Сега искам да имаме второ - дано е момченце, но мъжът ми не иска. Затова всеки ден ме кара да пия пред него таблетка "Хлое" иначе отказва да се любим, а така шанса да забременея е нулев... Можете ли да ми помогнете със съвет как да елиминирам действието на таблетките? Не знам ако нагрея блистера или ги пусна за кратко в микровълновата дали ще се "развалят" и по този начин няма да действат.... А съм сигурна, че забременея ли той самият ще приеме факта, защото обожава деца.
Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 2 926
Сериозна ли си или ни пързаляш нещо?  Shocked

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 #Shocked doh tantrum bash #Sniper

# 3
  • Мнения: 36
микровълнова??? ама много си изобретателна newsm78!!! Моят съвет е да изчакаш и той да го пожелае. Не мисля че подобно решение( да си имате второ дете ) трябва да бъде взимано само от теб.
успех.

# 4
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ако това не е някаква не особено остроумна шега от твоя страна Wink, бих те посъветвала да изчакаш и мъжът ти да пожелае да имате второ дете Peace

# 5
  • Мнения: 2 926
Айде и аз да ти отговоря в стила в който задаваш въпроса - сигурно си гледала сериала "Отчаяни съпруги"? Е, там една от героините забременя след като съпругът и беше сменил противозачатъчните със някакви витамини.
Ми действай - отваряй блистера, слагай вит.С например, затваряй и успех  Mr. Green
(само да не те накара да правиш аборт после, както сега те кара да пиеш пред него хапчетата)
 Shocked

# 6
# 7
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Почна ли киното  smile3508

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Извинете момичета, че прекъсвам филма ви.
Приберете пуканките и гледайте Забранена любов по Нова тв. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт