каква количка да купя Stokke или Quinny Buzz

  • 9 092
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
моля ви дайте съвет коя от двете  колички да купя говоря само за летния вариант с термо чувалче бебето ми е на 5 месеца и имах на чико но я продадох и сега съм в дилема а и има един проблем че бебо не обича много в количка да стои и се надявам че ако е обърнат към мен ще има резултатзащото чикото гледаше само напред и плачеше baby_neutral Wink

# 1
  • Мнения: 3 993
Аз мисля,че бебето ти е достатъчно голямо да любопитства и да разглежда шарения свят, защо искаш да го сложиш в количката да гледа към теб, така ще е обратно на посоката на движение, това ще го отегчи... newsm78 ...но ти си знаеш най-добре! Simple Smile

От двете колички Stokke и Quinny Buzz, избирам категорично Stokke  Peace

# 2
От двете бих избрала Stokke.

# 3
  • Мнения: 4 422
Въпроса е безмислен просто  Laughing Естествено,че  Stokke,дъщеря ми вече е на 2 и половина и още иска да се вози в нея и спи с часове..  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 44 028
че те са на светлинни години една от друга двете, като качество, направа, удобство....
естествено че от двете стокке....

# 5
  • Мнения: 107
ако имах такава възможност и аз бих избрала стокето  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Стоки

# 7
  • Мнения: 169
Стокки стига да намериш от къде само летния вариянт.Аз търсих ,но в БГ не се продава само летния  Sad

# 8
  • Мнения: 5 370
че те са на светлинни години една от друга двете, като качество, направа, удобство....
естествено че от двете стокке....
Не бих казала. Куини е повратливо, маневрено, а с помпащите се гуми няма равно през зимата. Ползвала съм и Куини, и Макси Кози, ако имам второ дете-пак това би бил изборът ми.Просто имаше една жестока зима, когато комай само аз успявах от всичките ми познати да превзема сняг, лед и бабунки.

Аз мисля,че бебето ти е достатъчно голямо да любопитства и да разглежда шарения свят, защо искаш да го сложиш в количката да гледа към теб, така ще е обратно на посоката на движение, това ще го отегчи... newsm78 ...но ти си знаеш най-добре! Simple Smile

От двете колички Stokke и Quinny Buzz, избирам категорично Stokke  Peace
Куини също може да се обръща към теб и обратно на майката. Освен това разполага и с летен, и със зимен кош.

# 9
  • Мнения: 4 422
Стокки стига да намериш от къде само летния вариянт.Аз търсих ,но в БГ не се продава само летния  Sad
Това не е вярно и няма летен и зимен вариант,а има допълнително кош за новородено и може да купиш количката без него ,тогава е за дете над 4м и половина..
Ползвала съм Куини Бъз и изобщо не е повратливо и маневрено пък за сняг..  Tired

Angel_Dust го е казала най-добре  Grinning Peace

# 10
  • Мнения: 654
Все едно сравняваш трабант и мерседес... Стокке!

# 11
  • Мнения: 2 663
Аз пък ако сега ще купувам количка и трябва да избирам между двете ще купя Quinny на 100%.Ползвала съм и двете количка цифра време(от 2006 до преди месеци) и всяка си има своите предимства.
На Бъза не ми допада летния кош, иначе всичко друго си е на 6, по-точно дълбочината му, в сравнение със Стоке.
Бъза има възможност предната двойка колела да се сменят с едно помпещо и става в пъти по-проходима.
И двете колички имат възможност за обръщане на коша с лице или гръб към майката!

# 12
  • Мнения: 14 486
не съм ползвала куини и може наистина да е маалко по-маневрено от стокето (мисля, че е по-леко newsm78) но Стоке има твърде много други предимства пред стандартните колички, каквото е и куини Peace

и няма такова нещо, че не се продава само летен вариант, напротив, той е основен, по желание се купува кош за новородено ( или както неправилно го наричат, зимен кош)
аз вече съм с т. нар. летен вариант, зимното чувалче към него толкова топли, че сигурно ако пъхна дъщеря ми гола в него, пак ще й е топло.  Grinning

# 13
# 14
  • Мнения: 4 362
Ще следя темата,много интересни мнения  Thinking
Обаче,по интересно е мнението на майки ползвали и двете колички,аз съм ползвала Quinny Buzz,Стокке бих си взела ,но без коша за новородено,понеже не ми харесва с него,но пак се замислям  Thinking Май е въпрос на вкус  Peace
Аз да питам,коша на Стоке по малък и по къс ли е от коша на Бъз-а?/става дума за новият Бъз/ 
ПИтам,защото това момче в Стокето май е доста големичко  Rolling Eyes


Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 19:53 от Дея`

Общи условия

Активация на акаунт