Каква марка яйца купувате?

  • 2 587
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
има ли някаква марка добри яйца на пазара? Blush Blush Blush Blush

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Честно да ти кажа купувам яйцата от Кауфланд, но да ме убиеш не знам на кой производител са. По-важното е да са пресни.

# 2
  • Мнения: 1 596
Ми те нали си имат срок на годност?
Как да разбера дали са пресни? newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 185
Най-често купувам от Била тяхната марка и гледам срока на годност, но винаги предпочитам баба да донесе Simple Smile!

# 4
  • Мнения: 27 524
Купувам каквито ми падне.  Simple Smile

Познават се дали са пресни (ама след като ги купиш, де) по желеподобния прозрачен и неводнист белтък, неразливащия се жълтък и несъмнителната миризма. Начин за проверка на яйцата е чрез потапяне в 10% разтвор на готварска сол - пресните яйца потъват в него, а полупресните и старите - плуват или излизат на повърхността.  Peace

# 5
  • Мнения: 102
По принцип ползвам само домашни.Когато се е налагало да купувам, въобще не съм гледала марката а само срока на годност.

# 6
  • Мнения: 493
КУпувам каквито има,единствено гледам срока на годност Peace

# 7
  • Мнения: 764
Аз гледам само срока на годност - пазарувам в Пикадили и използвам тяхната марка опаковка на яйцата. Ориентирам се само по срока и засега не е имало издънки.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Познават се дали са пресни (ама след като ги купиш, де) по желеподобния прозрачен и неводнист белтък, неразливащия се жълтък и несъмнителната миризма. Начин за проверка на яйцата е чрез потапяне в 10% разтвор на готварска сол - пресните яйца потъват в него, а полупресните и старите - плуват или излизат на повърхността.  Peace
това не го знаех Thinking Hug
На малкия до сега никога не съм давала яйца от магазина. Носят ми домашни.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвам домашни Peace

# 10
  • Мнения: 741
И аз не гледам марката,а само срока на годност

# 11
  • Мнения: 493
Не гледам марката,гледам дали има печат на самото яйце и годността.

# 12
  • Мнения: 1 596
Много ви благодаря,че ми отговорихте Heart Eyes
Аз също най-често от Пикадили пазарувам,жалко че нямам връзка за домашни яйца Sad
Но ще взимам купешки какво да се прави....и срока на годност задължително!

Мерси  bouquet

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много ви благодаря,че ми отговорихте Heart Eyes
Аз също най-често от Пикадили пазарувам,жалко че нямам връзка за домашни яйца Sad
Но ще взимам купешки какво да се прави....и срока на годност задължително!

Мерси  bouquet

 На теб депресията нали ти беше минала, сега и за марката яйца се размисли Simple Smile WinkКупувам всякакви марки, само гледам срока на годност.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 198
Има едни яйца "от свободни кокошки" (така пише на етикета), но не си спомням каква марка са. Въобразявам си, че са една идея по-био от останалите.  Simple Smile  Ако има от тях-купувам. Ако не-взимам каквито има.
Зависи от датата на производство или срока на годност, които са отбелязани от опаковката.

Общи условия

Активация на акаунт