Дайте съвет спешно

  • 2 752
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Ситуацията е следната: от 8 години с доста раздели сме заедно, сега имаме дете и само се караме заради майка му която постоянно се вре, и то не че да помага ми само да вижда детето...но като почна да го вижда, почна да иска и едва ли не да сме първи приятелки.....както и да е дълга и широка.  Големи караници, голямо чудо, озлоби се към мен и даже ми посяга, вика вечер и буди детето и то миличкото реве със страх, и като си видях миличкото бебче в такова състояние и извиках полиция, дойдоха хората и му казаха, че бебето е малко и му влияе...ама нашто момче се е взело насериозно и иска да ме плаши нещо...крещи като жена и е адски жалък, не може да вземе и да и каже на майка си да си гледа работата и да не ни учи какво да правим...ама пред нея мълчи като  ....... 
Чудя се какво да правя, сега бебето е малко нямам избор трябва да го потърпя, и той трябва да поеме своята отговорност, мога ли да го сплаша по някакъв начин, който не вкл. да си ида при мама за 2 седмици....жалба ли да пусна какв о да направя с добро нестава...моля ви да дадете идеи, а иначе той не иска да се разделяме гледа си детето, ама оная като го тормози всеки ден ..но да не го жаля, че той го е допуснал като неможе да и каже нищо , ама мен ме псува и ми посяга....викам му дай да си гледаме детето не се занимавай...ама дивата селянка панаирджийка само се прави на жертва... #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 17 249
Тая тема сериозна ли е или пързалка?
Баси, ако е сериозна - докога ще има такива жени беееее!
Щастието да не си си го намерила на улицата, че да го изхвърляш на боклука заради келеш с чувство за малоценност?

# 2
  • Мнения: 6 604
Ако живеете заедно-това ви е проблема. Ако сте отделно-ми не я пускай в дома ви.

# 3
  • Мнения: 11
Темата е сериозна незнам какво да права затова пиша, живеем в 21 век и немога да си обясня подобно поведение към мен заради майка му , как да му натрия носа без да си съсипч нервите и здравето , мойто и на бебо  Hug

# 4
  • Мнения: 10
Няма ли възможност да поговорите тримата? Мъжът ти би трябвало да влезне в положението ви, но явно майка му е абсолютна манипулаторка и той е заблуден. Помисли си да и даваш детето да го изкарва навън на разходка, и да нямаш много контакт с нея. Другото за което се сещам е да и кажеш да идва вечер когато и мъжът ти си е у вас, да видим тогава как ще се държи. Съчувствам ти за неприятностите, желая ти успех!

# 5
  • Мнения: 11
Отделно живеем не я пускам много ясно, ама тя му влияе превиква го у тях ама и той хипер прост ще дойде ...затова давайте момичета на вас разчитам  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 6 604
Темата е сериозна незнам какво да права затова пиша, живеем в 21 век и немога да си обясня подобно поведение към мен заради майка му , как да му натрия носа без да си съсипч нервите и здравето , мойто и на бебо  Hug
Ако си стигнала до момента да искаш да му натриваш носа-положението не ми изглежда розово. В началото такъв ли беше? Да слуша за всичко майка си?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 016
Аз не виждам никакъв изход, който не включва да си идеш за 2 седмици при мама. Извинявай, но като си родила дете на някакво мекотело, какво си очаквала? Незнам колко раздели, после си родила, той те бие и накрая-майка му виновна! Аре стига де! Седнете и се разберете с него, не е виновна майка му, а плужекът, за който си се омъжила. Не търси под вола теле!

# 8
  • София
  • Мнения: 17 249
Ама проблема не е в майка му, не разбираш ли.
Проблемът е, че той не става за семейство.
Какъв нос ще натриваш, какви глупости ... мисли как да се оправяш без него.

# 9
  • на майната си
  • Мнения: 425
Дори и да намериш начин да го сплашиш, как мислиш да продължиш да живееш под един покрив с него?
Аз начин не виждам - освен раздяла, но и никога не съм вярвала в здравината на връзки от типа идеми-додеми.
И защо като е малко детето трябва да го търпиш? Нещо не ми се вижда нормална цялата работа.

# 10
  • Мнения: 9 052
airiin може да се е скапал нещо, объркал , стресирал , депресирал ... абе променя му се живота на 180 градуса и не може да се кара с мама ... доста мъже са толкова неиzдръжливи при промени и особено когато не са център на вниманието и се попреуморят ...
Важно според мен е да не стресирате детето в никакъв случай. После иди и поговори с майка му в дух ... виж сега нека не гледаме нещата между мен и теб .. енка видим , чЕ нито сина ти, нито внука ти се чувстват добре в  таzи ситуация ... а депресиите са вредни. Нека не сме егоисти, дай да видим как да помогнем сега на ТЯХ и после да си дърпаме косите насаме.
И прати лßбимия на психотерапевт , да вzеме също нещо успокоително, да успокои нервите zада може да види нещата в цялата им прелест и да действа адекватно.

# 11
  • на майната си
  • Мнения: 425
Горкия, обърнал му се живота и не може да скръцне на мама - ама да крещи и псува жена си пред детето - може. Айде холан.
Ама къде ги намирате тези пу...вци, пък и дете му раждаш. Дигай си чукалата - обратно при мама, ако не можеш да си позволиш квартира. Аз сериозно не виждам на какво се надяваш. И да пукне майка му, той пак теб ще обвинява и ще се настървява все повече от тук на сетне.

# 12
  • Мнения: 378
Ами ако продължаваш да стоиш и да се жалваш само нищо няма да се промени Naughty,дай му един урок,как си гледа детето щом крещи като луд и му причинява стресови ситуации,ти какво искаш да развалиш психиката на това детенце ли?Ако искаш да расте в такова семейство и да гледа как тате унижава мама и я прави на парцал ОК!ако не вземай си парцалите и най-важното същество и отивай на почивка при майка си!

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
             Извинявай, но не разбрах той защо се е озлобил към теб, защо вика и даже посяга? Би трябвало нещо да го е провокирало. А пък ако се прибира и започва да крещи без причина - предполагам има нужда от специализирана помощ... Thinking

# 14
  • Мнения: 11
 Вика и ми посяга защото не си мълча, а това което му казвам не му изнася....слабите хора посягат и понеже неможе да ме обори с думи ми посяга нещастника жалък............
Ще се махна от него, всички писали тук досега са прави няма какво да чакам още, най много и на детето да посегне по нататък
Стават ли децата отгледани от майка женчовци?????? Не че ще остана сама ...млада и симпатична съм  Mr. Green  Hug

Общи условия

Активация на акаунт