Обрив на лицето на бебето?

  • 14 388
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Обривали ли са се вашите бебета? Ние получихме някакъв обрив по личицето и малко по тялото. С какво мажехте? Ние сме на месец и половина.

# 1
  • Мнения: 544
И ние бяхме с обрив по лицето още откакто се роди. Имаше и едни петънца по челото. И тях и обрива мазах с Вита Мерфен. Той е на билкова основа. Педито ни го изписа.

# 2
  • Мнения: 780
На дъщеря ми и избиха пъпчици по лицето и вратлето.Лекарката каза, че били от топлината.Тампонирах с памук  напоен в тетра.Не е зле да заведеш детето на лекар, най-малкото за да се успокоиш.

# 3
  • Мнения: 61
на синът ми му изписаха фусидин но е по добре да отидете на лекар

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


           Ти от тук ли ще черпиш сведения как да си лекуваш детето?!Има лекари за тази работа.Обривите може да са от много причини.На моето дете на тази възръст му направиха изследвания и се оказа, че е от стафилококова инфекция.Но се допитах до педиатърката ни, не до форумското мнение.

# 5
  • Мнения: 9 814


           Ти от тук ли ще черпиш сведения как да си лекуваш детето?!Има лекари за тази работа.Обривите може да са от много причини.На моето дете на тази възръст му направиха изследвания и се оказа, че е от стафилококова инфекция.Но се допитах до педиатърката ни, не до форумското мнение.

 Peace

Дъщеря ми също имаше обрив по лицето на тази възраст.
Според повечето ми познати майки било от претопляне, оказа се стафилококова инфекция.

# 6
  • Мнения: 1 428
Най-добре се консултирай с педиатър  Peace.Ние тук можем само да гадаем от какво е обрива.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Естествено е да се консултираш с педиатър.

# 8
  • Мнения: 16
Ние се мазахме с крем Bioderma peri oral. Peace

# 9
Обривът може да е предизвикан от какво ли не. Педиатърът е човекът,който ще прецени с какво да мажеш.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бягай на кожен Naughty
Няма значение тук кой с какво е мазал ooooh!

# 11
  • Мнения: 1 336
Имахме такъв обрив - педи каза, че е нещо нормално за толкова малко бебе. Мина от само себе си.
Проблем е ако се задържи дълго време, ннай-вероятно няма повод за тревога.

# 12
  • Мнения: 666
Имахме обрив и ние, педи каза че е следствие от хормоните, които преминавали от майката към бебето при раждането. Не съм мазала с нищо мина си сам.

# 13
  • Мнения: 30 965
Най-добре ще ти отговори лекар в случая, а и във всеки друг касаещ здравето.

# 14
  • Мнения: 156
Към 20 ден след раждането  се изриваше все повече и повече по скалпа, лицето и раменете. Намазах го целия  с пиоктанин и заприлича на виолетка. Лекарката ми се смя като видя как съм го намацала. Каза, че ще си мине от само себе си. Мисля, че така и стана.  Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт