Плодово мляко Мегле

  • 1 014
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Здравейте,мами.Искам да ви попитам дали мога да давам на синът ми от плодовите млекца на Мегле,имам впредвид йогуртите.На самата опаковка не пише след каква възраст може да се дава.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 960
аз  давам от плодовите млекца на Данонино,но предполагам ,че може да даваш и от тези на Мегле...все пак вече сте над годинката-където по принцип вече бебето може да хапва повечко неща.

# 2
  • Мнения: 27 524
Можеш, разбира се, детето ти не е малко  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 239
Благодаря ви много за отговорите.

# 4
  • Мнения: 707
Гледай в състава да няма консерванти и Е-та  Wink.

# 5
  • Мнения: 9 814
Може.
А и честно казано са доста вкусни.

# 6
  • Мнения: 240
И аз давам от тях и Данонино. Но май са по-хубави от данониното.

# 7
  • София
  • Мнения: 672
Да използвам темата да попитам. като давате от тези йогурти - Мегле и Данонино, по колко изяждат дечицата? Че моя вчера опраска 4-те кутийки данонино както са в пакета, а мислех да му дам само 2... Но като изяде 2-те и като ревна за още... При все че го яде за първи път за следобедна закуска не ми се искаше да започваме с 1 стекче...

# 8
  • Мнения: 239
Аз отскоро давам Мегле.И го давам като десерт след обяда около половината мляко.Утре ще го пробвам за следобедната закуска ,но той си хапва около 200 гр .Млеката на Мегле са по 150 гр,така,че може и да се дава за междинно хранене.Май малко разбъркано обясних,ако не си разбрала -питай ме пак.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давам Данонино

# 10
  • Мнения: 337
Можеш да даваш, моят син много ги харесва.

# 11
  • Мнения: 3 306
може  Peace , аз давам всякакви плодови

# 12
  • Мнения: 27 524
по колко изяждат дечицата? Че моя вчера опраска 4-те кутийки данонино както са в пакета, а мислех да му дам само 2... Но като изяде 2-те и като ревна за още... При все че го яде за първи път за следобедна закуска не ми се искаше да започваме с 1 стекче...

Различно - по едно, по две, по 4... колкото иска - толкова  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт