Отпуснаха 10-те милиона, а сега?

  • 592
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Момичета, днес в Държавен вестник са публикували решението за 10 млн. лева за ин витро (тук е линкът, намерих го чрез Сиела http://www.ciela.net/FreeStateGazette/OpenDoc.aspx?id=0&idna … ABB54&idstr=0 пада се ІV римско).
Някой обаче разяснил ли е как точно ще се отпускат парите и кой ще решава разпределението им? Дали ще е по клиники, което според мен не е много справедливо или пък на двойки, борещи се със стрелитета, а те да решават в коя клиника да отидат?
Защото всички знаем, че връзката и доверието между лекаря и пациента е много важна при всяко лечение, а когато става дума за бебе... Аз за нищо на света няма да си сменя моята лекарка (  bouquet за д-р Тимева)
Дано наистина тези пари се отпуснат по възможно най-добрия начин и накрая всички  preggo нали знаете Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 23 162
мисля че нищо не е ясно още, освен че ще са във фонд и оттам някак ще ги отпускат.
аз лично ако ми се наложи мисля в клиниката си да попитам, там би трябвало да са наясно

# 2
  • Мнения: 70
Аз бях чула нещо точно за фонд, но ако ще е като фонда за лечение на деца в чужбина... Не че от него наистина не изпращат деца за лечение, но съм чувала, че много време отнема.
Дано сега са по-дейни, защото нашите проблеми, както и здравето на децата, не са нещо, което може да отлежава и чака.

Общи условия

Активация на акаунт