Два размера на 2-годишно дете

  • 1 021
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Мили майки на 2-годишни дечица, бихте ли премерили на децата си два размера, които няма как да намеря. Нужни са ми, за да изработя дрешка за близко детенце, но искам да е изненада и не ми се ще да питам майката.
1. Ръцете са спуснати покрай тялото. Нужна ми е обиколката на гърдите заедно със спуснатите ръце.
2. Ръцете са повдигнати встрани успоредно на пода. Нужно ми е разстоянието от китка до китка.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 305
Дъщеря ми е малко голяма, за да я меря, но нали знаеш, че дори и при 2 годишните деца има голяяяма разлика в размерите. Ще получиш мерки в доста голям диапазон и не съм сигурна, че ще са ти полезни.  Simple Smile Успех с начинанието.

# 2
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Dame  е права. Моето момченце скоро ще стане на 2г и 2м, но е колкото 3-годишно дете. И има значение, дали е момиченце или момченце. Моят малчуган от сега си им типично мъжка фигура - в гърдите е по-широк и има дрешки, които му се набират под мищниците. Затова все се съобразявам и меря. Ако имаш някакви шаблони, които могат да ти свършат работа, можем да ти кажем ориентирвъчно размери и ръстове. А и има по-пълнички и по-слабички дечица. Но при всички случаи ще е по-дорбе да съобразиш спрямо по-голам размер, отколкото по-малък.  Flutter

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 4 148
 Пелеринка ли ще правиш? Simple Smile
 Като се събуди щерката (на 2г и 3мес) ще я премеря. Освен ако не държиш на момченце.

 Ето,при височина 89см ,не е пълна,не е и клечо: обиколка гърди+ръцете-67см
                         дължина от китка до китка-68см

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 16:38 от blanc

# 4
  • Мнения: 3 550
blanc, безкрайно благодаря! Момиченцето е на 2 г., но е дребна за възрастта си. Затова търсех размери на 2-годишни, рано или късно ще ги достигне.

# 5
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Steisi синът ми е на 2г и 3м,висок е 94см
обиколка гърди+ръцете 70см
дължина от китка до китка 75см Peace

# 6
  • Мнения: 3 550
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт