"Клетва за отмъщение"

  • 41 191
  • 555
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 899
От 13.11. в 17:00ч. по БТВ започва нов сериал "Клетва за отмъщение" с Освалдо Риос.
Който иска да споделя очакванията и мнението си за филма е добре дошъл в тази темичка!
Ето рекламата:  http://zazz.bg/play:75e47302   (благодарение на La Libellule  Hug )

# 1
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 262

В главните роли ще видим Наталия Стрейгнард,Освалдо Риос, Пабло Асар, Хари Гейтнер, Доминика Палета.

Сюжет:
Сантяго де Ландерос се опитва да очарова и прелъсти Андрея Роблес Конде с единствената цел да отмъсти за смъртта на брат си Диего Платас, който се самоубива в отчаяние от банкрута си и измамата на една жена. Заблуден от обстоятелствата и някои съвпадения, Сантaго смята, че тази жена е именно Андрея. Той се жени за нея и я отвежда в имението си, далече от всички, за да превърне живота й в ад и така да отмъсти за брат си.


# 2
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Нямам търпени да започне поредната сапунка и то все с любими актьори!

# 3
  • Мнения: 4 292
Ау, много харесвам Наталия Стрейгнард още от '' Жената на моя живот''. Жалко, че не мога да понасям Освалдо Риос.  Rolling Eyes
Все пак ще дам шанс на филма.  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 4 899
И пак ще видим Хари Гейтнер  Grinning (Монтеро от "Зоро") !
Определено ще гледам  Peace !

# 5
  • Мнения: 284
Хоп и аз тук  Grinning
А Наталия Стрейгнард,не беше ли бившата жена на Крис  Heart Eyes или бъркам  newsm78

# 6
  • Мнения: 4 292
А Наталия Стрейгнард,не беше ли бившата жена на Крис  Heart Eyes или бъркам  newsm78
Бъркаш. Бивша съпруга е на Марио Симаро.  Peace

# 7
  • Мнения: 284
Бъркаш. Бивша съпруга е на Марио Симаро.  Peace
Още един мой любимец  Blush ,затова съм се объркала....

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 713
Доста са се оплели тези хора ooooh!

Монтеро е страхотен в "Предателство" - къдрав и секси Joy

# 9
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 262
Хари Гейтнер участва само в 1-ви епизод ,за това не се навивайте само заради него да гледате сериала  Mr. Green


Ау, много харесвам Наталия Стрейгнард още от '' Жената на моя живот''. Жалко, че не мога да понасям Освалдо Риос.  Rolling Eyes
Все пак ще дам шанс на филма.  Mr. Green

То и аз само заради нея изгледах филма  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 4 899
Монтеро е страхотен в "Предателство" - къдрав и секси
Хари Гейтнер участва само в 1-ви епизод ,за това не се навивайте само заради него да гледате сериала  Mr. Green

Тамън се зарадвах за Хари-то  Crazy , а то само в първи епизод  Cry !
Е, ще се наложи да го преживея  Laughing !

# 11
  • Мнения: 7 914
и азмного съжелявам за ХаритУ..... а Освалдо не мога да го трая Twisted Evil
 дано сериала е достатъчно интересен за да не го забелязвам Joy Mr. Green

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 19:46 от звездичка

# 12
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 262
и азмного съжелявам за ХаритУ..... а Освалдо не мога да го трая Twisted Evil
 дано сериалаедостатъчно интересен за да не го забелязвам Joy Mr. Green

За жалост точно тук ролята му  е като трън в очите  Mr. Green няма как да не го забелязваш  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 426
Оооооо поредната сапунка мисля че ще бъде интересна поне на рекламата така ми изглежда и ще я гледам и без друго като стане студено няма какво да се прави

# 14
  • Мнения: 7 914
За жалост точно тук ролята му  е като трън в очите  Mr. Green няма как да не го забелязваш  Joy
тогава ще гледам го гледам с розови очила -  за омекотяване на образа, поне да не ми се Sick
 Whistling Joy

Общи условия

Активация на акаунт