За махането на бибата

  • 510
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Здравейте май4ета,
Ние сме на етап, в който ве4е неистово искам да махна окон4ателно бибата - и по4ти съм успиала! Сина ми пла4е за неч само когато ч види и затова съм ч скрила - ве4е цчла седмица сме без биба, но проблема е 4е сина ми си сму4е долната устна вместо бибата и усти4ката му е цчлата изпръхнала и за4ервена, за6тото посточнно е мокра! Според Вас как да го оту4а да спре да си сму4е устните - мазха го с вазелин, но той го осмуква и него! Особено когато сме навън и го духа ветрец устата му савсем се напуква.
Благодарч на отговорилите!

# 1
  • Мнения: 1 931
Синът ми до 2 год и половина беше със шише с биба. Един ден му казах, че баба Меца си има малки мечета и няма шишенца да пият млекце, а той е вече много голям и не му трябва и той веднага се съгласи и си остави шишето на масата тя да дойде да ги вземе .
Твоето детенце може би не е готово да се раздели с бибата и за това просто я замества с друго, но другото е по-голямо зло. Нека пишат хора с подобен опит.

# 2
  • Мнения: 1 900
Твоето детенце може би не е готово да се раздели с бибата и за това просто я замества с друго, но другото е по-голямо зло. Нека пишат хора с подобен опит.

И аз съм на това мнение. Peace

# 3
  • Мнения: 9 481
Ако не стане с "подаряване" , можеш да използваш Даум Ексол-гел п/в смукане на палец и биберон Wink

# 4
  • Мнения: 1 900
Да питам за този гел, къде го има защото в една аптека питах, но не помнех точното име и ме гледаха като гръмнати. И друго, може ли да се използва за 1 годишни деца? Защото видях някакво незнам дали беше същото, но пишеше за над 24 месечни?

# 5
  • Мнения: 9 481
Да, в аптеките се продава:
http://www.framar.bg/product_review.php?id=30001075&from=0&a … C+%C5%CA%D1%CE%CB
Не помня да има ограничение за възрастта Rolling Eyes-прочети листовката преди да го купиш Wink

# 6
  • Мнения: 707
И аз мисля, че детето ти не е готово да откаже биберона. Ти защо реши, че вече е голям за нея? Всяко дете е различно. Ако не е долната устна ще е палеца - а там вече може и до пуберитета да откара...
Я му дай още няколко месеца, а после я "подарете" на любимо животно.

# 7
  • София
  • Мнения: 521
Ще следя темата, че и моята дъщеря е пристрастена към бибата. Ох, не мога да дам съвет, но стискам палци да успееш да отстраниш и този навик със смучене на устничката.

# 8
  • Мнения: 542
эдравеи!аэ имам подобен проблем моето дете не эаспива с бибата а с шишето с мляко а бибата я търси само эа да я дъвче! Simple Smileаэ също искам да я откажа,тя си эаспива беэ нищо,но когато е спокоина!но когато е сърдитка...си энае

Общи условия

Активация на акаунт