Criss Angel и Mindfreak

  • 935
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Кой е гледал шоуто му и какво мислите изобщо за подобен вид илюзии? Аз си признавам - останах без дъх в някои моменти и въпреки че знам, че всичко е един добре организиран трик, си блъскам главата как аджеба стават тези номера.

Ето няколко клипчета за тези, които не знаят за какво става въпрос:
http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA
http://www.youtube.com/watch?v=OepvNl9AwtE&feature=related   не е препоръчително за хора със слаби нерви  ooooh!
http://www.youtube.com/watch?v=iRdv_VNPe7g&feature=related    същото като по-горе  Tired
http://www.youtube.com/watch?v=nO_3ZxtVi0s&feature=related

Изобщо ако има фенове на Илюзията и Магията, нека пишат тук, да пускат клипчета или интересно инфо!  Hug

# 1
  • Мнения: 60
Много обичам илюзии и точно снощи съвсем случайно реших да си пусна клипчета на Крис Ейнджъл. Нестандартен тип е  Simple Smile след няколко клипчета се изкуших да си пусна и тези, на които пише REVEALED - в тях разкриват някои от тайните на триковете... въпреки това все още са ми впечатляващи.
Но да си призная моят любимец (от ранна детска възраст  Laughing ) си остава Дейвид Копърфилд - уникално шоу прави и е много симпатичен! Бих ти препоръчала ако не си гледала, да си изтеглиш - Illusion. Заслужава си!
А между другото скоро наживо гледах илюзиите с разрязване на човек и други от този род (не в БГ) и е много интересно и изобщо е много трудно да си представи човек как го правят  newsm78
Ще следя темата, наистина една от любимите ми тематики е! Браво за идеята  Peace

# 2
  • Мнения: 1 243
Лин, за филма и аз чух, че е интересен и непременно ще го гледам! Peace
Също си пуснах клипчетата с обяснение за това как стават някои номера, но въпреки това си заслужава да се гледа такова нещо на живо, сигурно е доста впечатляващо. Забелязвам, че доста от амеркинаците обаче наивно вярват, че вссичко, което се случва пред очите им, е реално ( Те така мислят и за кеча  Mr. Green ) А аз винаги се опитвам да разбера как става номера и евала на всичките факири, които успяват така силно да ни впечатлят.

Пускам биографията на Criss Angel, стори ми се интересна,ако желаеш, пусни някакво инфо и за Копърфийлд, макар че не виждам да има особен интерес към темата  Laughing

Criss Angel е роден на 19 Декември,1967 година и е израстнал в Източен Мидъл,Ню Йорк.
Той е разтял с любов към музиката,свирейки на барабани и с необикновен интерес съм илюзията.
Двама от неговите идоли фокусници са Хари Ходини и Ричарди.Също голямо влияние върху него е оказал и баща му, особено по-време на голямата му битка с рака до самата му смърт през 1998.Като тинейджър той изявава уменията си на фокусник на рожденни дни частни партита и в нощни клубове.На 18 години Ейнджъл има пиротехнически лиценз.Също така той има 7ма степен черен колан а също така и постижения в танците и гимнастиката.
Крис участвал в банда наречена"Angel Dust" и с приятелят му Клей Скот който е продуцент му помага за създаването на музиката в шоуто на Крис"MindFreak"
Първата му стъпка в света на илюзията Ейнджъл прави на Madison Square Garden през 1998.Крис след това основал шоу на Бродуей наречено mindfreak което започнало на 6 януари 2003 с почти 600 представления.Той има много телевизионни участия като например:The Science Of Magic, More Science Of Magic, the ABC Family special Mindfreak, and the Sci-fi channel's Supernatural.
Шоуто му MindFreak се излъчва по канала А&Е всяка сряда от седмицата.Първи и втори сезон са излъчени от хотел Аладин във Лас Вегас а 3ти в хотел Луксор пак във Лас Вегас.Той има много спечели награди който ги е постигнал със голяма вяра и много работа и най вече заради любовта си към фокусите.

# 3
  • Мнения: 2 257
Фен на илюзията и магията изобщо не съм, но този пич ми бърка в здравето всеки път като го гледам, като хипнотизирана съм, ужасен е, в добрия смисъл. Grinning Гледала съм поредицата му Майндфрийк и знам доста за нея и него. Готиното е, че е страшно особен човек, с безкрайно притегателно излъчване и някак много омаен. Ако го погледнеш с други очи обаче, напомня на обикновена дрога. Wink Интересува се много от състоянията на съзнанието, от това как може да го управляваш, от много дълбоки неща, то затова и триковете му са така интересни.

Между другото е грък - роден е в Ню Йорк, но родителите му са преселници гърци.

Общи условия

Активация на акаунт