Секс след секцио

  • 947
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
Мами със секцио, кажете колко време след операцията подновихте сексуалния си живот и имаше ли някаква разлика от преди. Чувала съм, че след вагинално раждане в повечето случаи има различни проблеми. Споделете как е след секцио. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 319
Ами ние не чакахме особено много - след като приключи "течът" на разните му там лохии и др. гадости (при мен - към 20-я ден след секциото - слава богу!), пробвахме. Май нямаше особена разлика с преди, то няма и как да има, де! Само малко по-спокойно я карахме заради операцията.

Ако не те боли оперативната рана и се чувстваш достатъчно отспала за секс - няма какво да чакаш! Таткото сигурно е нетърпелив!

# 2
  • Мнения: 319
Оф, сори, ама чак сега ти видях лентичката и забелязах, че не си родила още. Защо смяташ, че ще родиш със секцио? Или е планирано такова по някакви причини?

# 3
  • Мнения: 390
Нямам показания за секцио, но доктора каза че мога да избирам предвид възрастта ми -32г, пък и като чета какви неща могат да станат при нормално раждане, май почти съм решила да е секцио.

# 4
  • Мнения: 46 437
Нищо ти няма на възрастта  Grinning но щом можеш да избираш ....
Ние след около месец опитахме, няма разлика  Grinning

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Няма разлика...започнахме около 15 ден Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
19 ден - няма разлика  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: X
Няма разлика  Laughing ние пробвахме около 30-ия ден, защото след 25 дневния теч, взе че ми дойде  #Cussing out

# 8
  • Мнения: 256
Както вече другите мами са казали - няма разлика или поне не е по - зле  Mr. Green Ние я карахме мааалко по-спокойно, заради операцията все пак. Успешно раждане, каквото и да избереш  Wink

Общи условия

Активация на акаунт