Тютюнопушене и здраве

  • 4 526
  • 19
  •   1
Отговори
Как да спра цигарите?

# 1
  • Мнения: 4 053
с воля .

# 2
С желание. Към него прибавяш силна воля. И не на последно място-постоянство. Може и малко Табекс,но не е задължително. Успех!

# 3
  • Мнения: 581
 Аз ги спрях с желание и инат.

# 4
  • Мнения: 4 433
аз със воля
мъжа ми с Табекс Peace

# 5
  • Мнения: 1 475
Като забременееш, ако си жена Wink

# 6
  • Мнения: 4 053
Като забременееш, ако си жена Wink

аа, това не е гаранция  Stop

всичко е в главата, искаш ли го силно, няма начин да не стане 

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
С много воля,инат и упоритост.Така ги отказах аз друго не ми помогна.Успех.

# 8
  • Мнения: 961
Все си казвах, първо ще направя това, после онова... Гледах да се разсейвам и да избягвам ситуациите, в които ми е било най-сладко да пуша! Понякога още ми липсват, а вече две години не пуша, но всеки път си казвам, че толкова време издържах без, мога и още!  Mr. Green Между другото и в началото това ми вършеше работа.
Успех с отказването, не е лесно, но не е и чак толкова трудно, че да е невъзможно.

ПП Сега се сетих, имам няколко приятели, които отказаха цигарите с помощта на книгата "Аз вече не пуша".

# 9
Появи ми се сърцебиене и силно ускорен пулс, доктора каза, че е от цигарите. Изчетох доста неща, даже попаднах на форум на кърмещи майки, които пушат...Днес е понеделник и ще започна с най-лекото -дъвка. Още не съм запалила цигара. Сега да видим с кафето какво ще се получи.

# 10
  • Мнения: 1 844
аз като една страстна пушачка знам,че би ми било МНОГО ТРУДНО да ги спра.не че нямам воля,просто навикът се преборва най-трудно.
за в момента намерих решение-пуша от най-леките цигари,дето им викат планински въздух. Joy
когато с мъжа ми започнем бебеправенето ще ги откажа...тогава поне ще имам много силен стимул. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 961
Десинката, ако можеш започни от сега, защото тогава въпреки големият стимул, няма да ти е по-лесно, а не забравяй, че когато забременееш е важно да си спокойна! А и има и нещо друго, въпреки, че една желана и планирана бременност се приема много по-спокойно и с радост, все пак това си е промяна, която си носи своите вълнения и тревоги!
Казвам ти го от опит, защото на мен ми беше ужасяващо трудно! Първите три месеца се будех по сто пъти на нощ, с единствената мисъл - ЦИГАРАТАА!

# 12
Аз не пуша от 12 дни без да съм взимала Табекс или някакви други хапчета-от деня в който ме оперираха от фиброаденом на гърдата.Просто реших,че е време.И не ми липсват,чак съм изненадана,поне за сега.Изчезна гадното сърцебиене,учестеният пулс и сутрешното неразположение с виене на свят.Също така за миналата Коледа си закупих книгата на Алън Кар-"Не пша вече",но все още не съм я пипнала.
Сега кафето ми е по-следко и виното ми е по-ароматно.Сутрин се чувствам супер и като гледам другите пушачи,само ги съжалявам колко много губят.Дано да устискам,поне ми е драго като споделям с вас и пожелавам на всички да откажат тези гадости!!!

# 13
  • Мнения: 4 053
Аз не пуша от 12 дни без да съм взимала Табекс или някакви други хапчета-от деня в който ме оперираха от фиброаденом на гърдата.Просто реших,че е време.И не ми липсват,чак съм изненадана,поне за сега.Изчезна гадното сърцебиене,учестеният пулс и сутрешното неразположение с виене на свят.Също така за миналата Коледа си закупих книгата на Алън Кар-"Не пша вече",но все още не съм я пипнала.
Сега кафето ми е по-следко и виното ми е по-ароматно.Сутрин се чувствам супер и като гледам другите пушачи,само ги съжалявам колко много губят.Дано да устискам,поне ми е драго като споделям с вас и пожелавам на всички да откажат тези гадости!!!


радвам се за теб  Hug
но, смятам, че е рано да се радваш,
просто организма ти в момента е пренаситен с никотин и за това не ти се пуши,
ама като изпита никотинов глад, тогава трябва да си силна  Wink
желая ти успех

# 14

Общи условия

Активация на акаунт