ИНСЕМИНАЦИЯ -нека чуем нещо обнадеждаващо

  • 1 619
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте, всички вървящи по тази пътека.Чета другата тема за инсеминацията и все за неуспехи разбирам. Нека направим тази тем и тук се разписват всички успели от инсеминация, за да може другите да четат и да се обнадеждават ,че и от тази процедура има бременни.Знам колко е важно да си позитивен, и знам че да четеш за успехите на другите те зарежда и теб с оптимизъм, че нещата се случват, затова нека това е хубава тема и дано повече момичета се разписват тук.

# 1
  • Мнения: 7 718
Има много успели, но те минават и заминават. Други им стават приоритетите и местата за писане.

# 2
  • София
  • Мнения: 52
Веднага се записвам в тази тема, копирам си поста от другата тема за инсеминациите от преди минутки:)
Миналата година и аз такава статистика за успешни инсета издирвах, за съжаление не бяха много окуражителни форумите тук.
Дано се разпишат и други успели мами!

Това е историята на моята успешна инсеминация, надявам се да ви заредя с оптимизъм Hug

За първи път през месеца на успешния ми опит бях безусловно и напълно положително настроена. През цялото време вярвах, че чудото този път ще се случи! При едно от УЗИ-тата доки каза, че имам един доминантен фоликул и останалите няма да се развият. Това беше в петък. През целия уикенд си представях как ще се развият още фоликулчета и изчислявах по колко трябва да растат на ден, за да се убедя, че е възможно. В понеделник на прегледа вече имах три прекрасни фоликула, доки беше доста изненадан от това:) Когато дойде време за самата процедура поръчах на мъжа ми двойно по-добър материал от предишния път уж на шега. И точно така стана, сперматограмата беше изненадващо добра! През следващите две седмици четях единствено форуми на бъдещи майки, гледах филми за бременността, четях на кой час от оплождането колко клетки трябва да има вече... За да не се стресирам с поредния отрицателен уринен тест, този път си направих кръвен. Нямах никакви симптоми, но бях сигурна, че ще е положителен. През предишните месеци винаги съм си откривала повече симптоми, но никога не съм смеела да ги тълкувам като бременни , за да не се настройвам че съм бременна и после да се окаже, че не съм. През единствения месец, през който смених нагласата чудото стана! Наложих си да мисля положително след като изгледах един филм - "The Secret". Препоръчвам го горещо!

# 3
  • Мнения: 3 988
Лали е права!  Peace Много теми са пускани с цел успелите да пишат в тях, но всички са заминали по каналния ред. Бременните мами просто се местят в други теми и форуми.


ЕДИТ: Според мен темата няма нужда от побутване, а от заключване.  Peace Форумът издиша заради повтарящи се и излишни теми.

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 16:49 от Кюбит

# 4
  • Мнения: 133
побутвам темата, вярвам че все някой ще пише

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
deteto1,както вече са ти казали има разбира се успели момичета от инсе но те се местят в други подфоруми-на майките,в отчетни,за кърмене и т.н.,което е и логично така че е безмислено темата да се побутва.Желая ти успех.

# 6
deteto1,както вече са ти казали има разбира се успели момичета от инсе но те се местят в други подфоруми-на майките,в отчетни,за кърмене и т.н.,което е и логично така че е безмислено темата да се побутва.Желая ти успех.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт