Училище за бъдещи родители

  • 551
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 462
Здравейте, настоящи и бъдещи мами. Simple Smile

Съвсем скоро ми предстои раждане и вече съм се справила с основните предизвикателства, като избор на лекар, болница и т.н. Искам, обаче да задам следния въпрос - някоя от вас посещавала ли е курсове за родители? В момента чета книжки за това какво ме очаква и как да се справяме с първоначалните предизвикателства, докато започнем да усещаме желанията на бебчето. Но ... ни липсва някакъв практически опит. Sad Искрено ще се радвам, ако ми препоръчате някой център, книга или каквото и да е, които да обогатят допълнително знанията ни ...

Много благодаря предварително. Simple Smile
 Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 386
Бих ти препоръчала лекциите които организира сп."9 месеца", ето къде и кога можеш да се запишеш http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool
Успех и леко раждане!

# 2
  • Мнения: 493
Бих ти препоръчала лекциите които организира сп."9 месеца", ето къде и кога можеш да се запишеш http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool
Успех и леко раждане!
и аз ти препоръчвам  лекциите които организира сп."9 месеца". Peace

# 3
  • Мнения: 462
Искрени благодарности Simple Smile  Мислите ли, че са достатъчно ефективни? Аз малко си падам "Тома Неверни" ... Simple Smile Смятах да се доверя изцяло на няколко курса, организирани от училищата за бъдещи майки. Виждам, че има лектори и от там ... Тъй като вече съм в 35-а седмица, май нямам много време за размишление ... Абе, объркана работа. Simple Smile Може с таткото да оптаме на всички места, с цел - постигане на по-висока ефективност. Simple Smile

Мерси още веднъж за съвета, ще пиша допълнително, ако получа нова информация по темата. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
От курсовете с практически опит няма да се сдобиеш, но пък ще има на кого да зададеш евентуални въпроси. Имай впр. обаче, че е доста вероятно лекторите специалисти, да са на противоположни мнения за неща като кърменето, захранването и т.н. Хубавото е, че там ще се срещаш с много себеподобни  preggo, ще си споделяте, обменяте опит и т.н. пък и самото струпване на 5-10-15 коремести бъдещи мами е повод за много усмивки.
 Hug

# 5
  • Мнения: 354
аз също ходих на тези, организирани от списанието и останах доволна, най-вече заради отзивчивостта на лекторите. Не се колебай, отиди и в иж, което си си набелязала, като ти остава и толкова време  Peace
леко раждане  Praynig 

# 6
  • Мнения: 925
Триша, Естествено организира курс за активно раждане, започва на 15 ноември. За повече инфо, виж тук
Леко раждане и да се похвалиш после!  Peace

# 7
  • Мнения: 2 013
ЕЕЕЕ може ли такова нещо doh Що го нямаше този курс малко по рано,а и дори събота и неделя и таткото спокойно можеше да идва с мен (тогава почива) .Щеше да ми е от голяма полза,а сега.....вече няма за кога..... smile3518

# 8
  • Мнения: 462
Супеееер Simple Smile Той таткото по принцип е по-ентусиазиран от мен за тези курсове и си мисля, че направо ще излети като му кажа, че са през уикенда. Simple Smile

Ще разказвам обезателно! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 013
Супеееер Simple Smile Той таткото по принцип е по-ентусиазиран от мен за тези курсове и си мисля, че направо ще излети като му кажа, че са през уикенда. Simple Smile

Ще разказвам обезателно! Simple Smile
Блазе ти,моя пък все аз го ръчкам! Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 174
Лекциите на "9 месеца" наистина бяха добри!
Ако си от София, мога да ти препоръчам и "Ма-ма" на Елена Василева. Там хубавото е, че винаги можеш да се уговориш за час в удобно за теб време.
Истината обаче е, че на повечето въпроси отговора ще откриеш сама, когато застанеш лице в лице с бебчето.  Peace
Успех!

# 11
  • Мнения: 462
Мда, от София съм и след като пообиколих де що намерих като лекции, училища и т.н., сега се записах и на тези в Шейново, защото така и така съм там всяка седмица, а и тези акушерки са толкова мили ... като да не повярваш ... Simple Smile Но след всичко обиколено, чуто, видяно, прочетено, коментирано и т.н. май вече влизам в час, което ме радва Simple Smile
**Rbaby1**, ако искаш можеш да се запишеш за тях, има една на 17 ноември, от 10.30 сутринта Simple Smile Телефонът е този в женската консултация - 965 94 61. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт