Количката ни е тясна-каква да си потърся?

  • 753
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 425
Здравейте!
Оказа се, че малчо израстна доста големичък и количката която купихме след 6 месечно ползване му стана тясна-т.е.откакто го слагам седнал и го обличам с по дебели4ки дрехи,детето не може да помръдне направо Rolling EyesТрудно ми е дори да го слагам и да го вадя от количката-толкова е тясно. ooooh!/имаме ПУКИ на Чиполино/
Дилемата сега ми е такава-каква количка да търся? newsm78Има няколко зимни месеца които предстоят-какъв тип количка е подходяща??
От друга страна искам напролет да сме с лятна количка,че ми омръзна да се мъча с тежка количка,обаче не върви отсега да купувам лятна?
Объркана съм-каква количка трябва да взема хем да е удобна за зимните месеци,и в същото време да е по-лекичка и подходяща за пролетните и летни месеци които предстоят?? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 650
От мойте скромни четения в този форум
http://www.kasidabg.com/zooper.html
тези се описват като колички които били екстра широки, до колко е вярно и колко по-широки нямам и идея

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
2 мои познати също се оплакваха от ''ширината'' на Пуки-то, кофти работа

# 3
  • Мнения: 4 428
Ами дъщеря ми на 2.5год я возя в тази
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4187
Като гледам колко е широка, сигурно до 5год ще се събира вътре без да усети дискомфорт  Peace
Количката е страхотна и спокойно можеш да си изкараш и зимата и лятото с нея  Peace

# 4
  • Мнения: 24
Да разбирам затруднението ти и аз бях в подобна детето не се побираше въобще в коша стоеше като наказан без да може да помръдне.Имам количка от която бях много доволна а сега я продавам ако те интересува пиши ми на майла ще ти пратя снимка.

# 5
  • Мнения: 2 521
Лятната ми е Чиполино Прима и съм доволна от нея.Широка е,има напълно легнало положение,таблички за мен и дребния а и не е много тежка-вдигам я заедно с детето в нея.Има и още по-леки колички,но те пък са по-къси ми се струват неудобни за спане.

# 6
  • Мнения: 425
Момичета много ви благодаря за отговорите! Hug
Вчера си купихме нова количка GrinningМного съм щастлива че намерих точно това което търся-количката е Пег Перего-Ариа-води се след 6 месеца,супер лека-5-6кг,много маневрена,разбира се широка и удобна за малчо,със чувалче за кра4етата/ще изкараме и зимата Laughing/и дъждобран.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 046
Ами дъщеря ми на 2.5год я возя в тази
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4187
Като гледам колко е широка, сигурно до 5год ще се събира вътре без да усети дискомфорт  Peace
Количката е страхотна и спокойно можеш да си изкараш и зимата и лятото с нея  Peace

Вчера си купихме такава за бъдещото ново попълнение и 4 годишния ми син веднага я тесва - супер широка и удобна е, а и много лека. Към нея има и чувалче за крака, за по-студените месеци (продават се отделно).

А, не съм дочела темата докрай, честита ви Ария  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 8 272
Ария е по-широка от Пукито newsm78 (за кг съм убедена) с колко ?

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Дам и аз за бъгстар се сетих първо - лека и широка Wink
Иначе летните колички като цяло дори са по-теснички от пукито или поне равни(то пуки си е от най-тесните комбинирани по принцип).
Та ако искаш лятна - бъгстър.

упс. видях че си купила....честито...въпреки че за мен не е най-удачния избор Wink а и не е особено широка и тя....

# 10
  • Мнения: 425
Ария е по-широка от Пукито newsm78 (за кг съм убедена) с колко ?


Eееее,момичета не ме разочаровайте сега така! Confused

Пукито е някъде 38см ,Арията е 50см широка.Аз не искам детето да плува вътре,просто да не стои като препариран както беше в Пукито.Втората решаваща причина за мен беше че  е супер лека,тъй като ще я мъкна до 3 етаж всеки ден защото сме без асансьор.


Бъгстъра предполагам със сигурност е много хубава количка ,но тази цена ве4е е малко прекалена за мен Peace

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 00:49 от sundey

# 11
  • Мнения: 367
Честито Ария е една много готина количка,ние не можахме да вземем нея защото трябваше да сме в легнало положение поне 3 месеца така се падна сезона когато се раждахмеыно браво страшно лека и много маневрена,а и компактна Добър избор

# 12
  • София
  • Мнения: 8 272
Сериозно ли е 50 см винаги съм си мислила, че няма по-тясна количка от Адрията  (освен евтините "чадъри")
Че то тогава и аз ще мога да седна в нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт