Добър педиатър в София

  • 782
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
Имам подозрения, че личният педиатър на сина ми му постави погрешна диагноза (т.е. алергия, а май си е шарка). Искам да го заведа на консултация при още един педиатър. Препоръчайте ми някой, от когото сте доволни (може и само с частна практика) и негови координати, моля...
Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
д-р Мими Шумилина, страхотна педиатърка. Работи в "Тина Киркова", а отделно има и частна практика. Ние ходим само при нея, реших да няма ГП Дариа.

Ето ти телефона й: 0898542195. Можеш да й се обадиш веднага по телефона и тя ще те приеме.

# 2
  • Мнения: 3 932
Защо не пишеш ориентировъчно кои квартали те устройват?
Нашата ЛЛ е много добра внимателна и смятам достатъчно компетентна, ходи на домашни посещения, изобщо не мога да се оплача по никакъв повод, освен че има много пациенти и понякога се чака доста докато влезеш. Тя е в поликлиниката в Обеля. Ако те интересува ще ти пратя координати.

# 3
  • Мнения: 522
Защо не пишеш ориентировъчно кои квартали те устройват?
Нашата ЛЛ е много добра внимателна и смятам достатъчно компетентна, ходи на домашни посещения, изобщо не мога да се оплача по никакъв повод, освен че има много пациенти и понякога се чака доста докато влезеш. Тя е в поликлиниката в Обеля. Ако те интересува ще ти пратя координати.

Ние сме в "Хаджи Димитър". "Обеля" ни е доста далече, но благодаря все пак за отзивчивостта! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт