някой разбира ли от нумерология?

  • 609
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 932
Сигурно е имало такива теми тук,извинявайте за повторението,но не можах да намеря нищо.Моята втора дъщеря се роди тук,в Англия,на 08.08.2008 в 6.08 сутринта,което бг време е 8.08/пък тя си е българче,разбира се/.Знам,че откриха олимпиадата тогава,защото уж била щастлива дата,но аз не съм сигурна и дори се надявах да я подмина...Днес явно са ме обхванали страхове.Моля ви,споделете мнението си,каквото ще да е!Мама почина в 5-я месец от бременността ми,а на наши приятели детенцето нощта преди да родя-защо все нещастия се случваха SadИ сега се притеснявам ужасно.А тя е толкова прекрасно и усмихнато бебе,толкова я обичам,толкова е миличка...Знам,голяма съм паника Embarassed

# 1
Ире,не разбирам от нумерология и не разбирам защо ти трябва да се  самоизтезаваш с притеснения за бъдещето.Каквото ни е писано да се случи  на нас и на децата ни ,ще стане.
Кусура и онова там от другата тема  за кукумявката

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343274.msg9069452#msg9069452

Ире,доста си се притеснила нещо,а и аз покрай теб за теб.

 Thinking

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 19:51 от пловдивчанка

# 2
  • Мнения: X
Сигурно е имало такива теми тук,извинявайте за повторението,но не можах да намеря нищо.Моята втора дъщеря се роди тук,в Англия,на 08.08.2008 в 6.08 сутринта,което бг време е 8.08/пък тя си е българче,разбира се/.Знам,че откриха олимпиадата тогава,защото уж била щастлива дата,но аз не съм сигурна и дори се надявах да я подмина...Днес явно са ме обхванали страхове.Моля ви,споделете мнението си,каквото ще да е!Мама почина в 5-я месец от бременността ми,а на наши приятели детенцето нощта преди да родя-защо все нещастия се случваха SadИ сега се притеснявам ужасно.А тя е толкова прекрасно и усмихнато бебе,толкова я обичам,толкова е миличка...Знам,голяма съм паника Embarassed
Представи си нещата така - всички нещастия са се случили вече около нея, затова за твоето момиченце е останал само добрия късмет!  Peace

# 3
  • burgas
  • Мнения: 5
Майка ми е нумероложка.Много е добра Grinning.От това,което ми е казвала за числата по памет веднага ти казвам,че жизнения път на дъщеря ти е осмица - това е много хубаво число,ще е богата през целия си живот,с лекота ще печели - както се казва парите сами ще идват при нея!И с тия осмици в датата,месеца годината представи си!!!Ако искаш пиши ми на лични,ще я питам и ще ти кажа нещо по-вече.Не се притеснявай за съдбата и - всеки идва с мисия на този свят и никой не може да избяга от това,което му е писано - така мисля аз,вглеждайки се в собствения си живот.Учи я да бъде добър човек,защото доброто винаги се връща стократно под една или друга форма.И бъди по голям оптимист!
Целувки на малката ти дъщеря - късметлийка! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт