ползвали ли сте тези кремове?

  • 2 037
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте мами,
искам да Ви попитам ползвали ли сте кремовете на италианската фирма Venus и дали сте доволни от тях?
Моля Ви да споделите вашите впечатления

# 1
  • Мнения: 223
Да, ползвала съм. Италиански са, внос- имат страхотни аромати, трайни . Аз за първи път си купих мляко за тяло-ванилия с шоколад,слу4айно по миризмата си го харесах. Гъст е , попива лесно и не ми остава мазно. И понеже ми хареса после ходих уж да си търся като моя но видях 4е имат всъшност много голям избор от видове крем4ета и всякакви такива раз4упени ,сладки аромати.  Mr. Green и така всъпност се зарибих
пък и цените са приемливи.мойто крем4е бепе някъде от порядъка на 4-6 лева. не си спомням


моят беше ето този :  Flutter


а тук можеш да разгледаш и други техни продукти
http://www.kassta.com/index.php?option=com_virtuemart&page=s … d=12&Itemid=8

в раздела в дясно където пише арома терапия с шоколад са  ми фаворитите....
Hug Heart Eyes Peace

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 16:29 от WHITE DREAM

# 2
  • Мнения: 1 629
По аптеките продават ли? Или е задължително да си го поръчаш от сайта?

# 3
  • Мнения: 28
Ползвала съм нощен крем на Венус и съм била доволна. Цената му беше май между 15-18 лв., ама не помня точно, защото беше отдавна.В Сасата ги има и пак може да си взема някой път, но сега имам поне 20 крема в къщи и се точа на един Perlier.
Мисля, че като качество са съизмерими с Лореал, Гарние и Нивеа.
http://shopping.aol.com/venus-nurturing-night-cream-17-floz-from-italy/52651814#
Нещо не мога да вмъкна само картинката, та пускам целия линк, за да онагледя за кой крем става дума. Hug
Не е тип медицинска козметика, купувала съм го от парфюмерия.

# 4
  • Мнения: 568
Има ги в по-големите магазини и в парфюмериите.

# 5
  • Мнения: 223
има ги навсякъде за козметика, аз съм намирала и по големите BiLLA  щандовете за козметика кремове и т.н. , аптеки , парфюмерии

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Аз имам душ гел с ванилия и шоколад - мирише ми на заливка за сладолед  Heart Eyes Имам и крем за тяло с шоколад и лешник - мирише на шоколадова вафла. Като се намажа ми иде да се изям.  Joy

# 7
  • Мнения: 223
сега съм си заплюла капучиното-сигурно и то е страхотно сладичко   Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 93
Хм. Много ме заинтигува тази козметика. Ще взема да си поръчам от сайта и след това ще се отчета  Party

# 9
  • Мнения: 1 434
Душ гела ми е  бяла орхидея    ухае много  свежо  Flutter

# 10
  • Мнения: 120
Здравейте мами,
искам да Ви попитам ползвали ли сте кремовете на италианската фирма Venus и дали сте доволни от тях?
Моля Ви да споделите вашите впечатления

Взех си веднъж лятото беше годен до 2009 , намирисваше на стара торта.

# 11
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Ако някой е ползвал крема "копринени чорапи" нека да каже какъв точно е ефекта от него.

# 12
  • Мнения: 606
аз си взех крема за устни с филър ефект.много съм доволна  Peace

# 13
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Ползвала съм антицелулитната им серия-не съм очарована

Общи условия

Активация на акаунт