проблем с цикала

  • 1 618
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте др. Райкова. Аз имам проблем , преди всеки цикъл ми цапа розово 1-2 дни след това спира , на другият ден ме заболява корем и ми идва като трае 3-4 дни и свършва . Ходих на лекар а тои нищо не ми каза по този повод само ме изпрати за редовната ми цитонамаска която отново е хубава както казва той. Моля кажете ми нормално ли е това или не ?

# 1
  • Мнения: 287
Не е много нормално,особено ако преди не сте имали такъм проблем;от кога са тези промени в цикъла?

# 2
  • Мнения: 19
Здравейте! този проблем ми е от 5-6 месеца и всеки месец е различно само датата е същата , но понякога се чудя коя дата да броя /на цапане или на кръв/. Какво да правя моля помогнете? Тук има двама лекари които един на друг си противоречат ,а за Бургас нямам тази възможност да си позволя / поне при тези дето не ги плюят/. Много благодаря за вниманието което ми отделяте, кажете какво да правя?

# 3
  • Мнения: 287
Има неща за които не мога да гадая;ще бъде доста несериозно да Ви дам правилен съвет без да съм  ви прегледала и установила защо са тези Ваши оплаквания;пишете ми в кой град живеете и аз мога да Ви препоръчам някои колега там.

# 4
  • Мнения: 19
 Stop  Аз живея в гр.Поморие обл. Бургас благодаря ви предварително и ще ви информирам за всичко.

# 5
  • Мнения: 19
защо неми отговаряте докторе???????????

# 6
  • Мнения: 287
Moga da Vi preporacham doktor v Burgas.

# 7
  • Мнения: 19
ами кажете кой???

# 8
# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 287
Д-р Душепеев

# 12
  • Мнения: 19
добре но къде работи?

# 13
  • Мнения: 287
В Бургас;в болницата.0888628564

# 14
  • Мнения: 19
Благодаря  Flutter  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт