Препоръчайте ми Фризьор-Пловдив!

  • 3 531
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Здравейте момичета,моля да ми препоръчате добър фризьор в района на Автогара Родопи или Централнагара,също и в района на Бялата воденица,живея в Марково и искам да ми е по близичко,защото няма на кой да разчитам да гледа бебо по дълго време,до сега ходех в Тракия и бях много доволна,но вече ми идва доста далече!
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 473
Мъжът ми ходи при една много добра фризьорка Роси, салона се намира срещу Марс в Кичук Париж. Не е много близо до Бялата воденица, но е в този район.

# 2
  • Мнения: 354
До какви пари си склонна да дадеш, защото от това зависи какъв тип салон ще си избереш. Аз лично съм доволна от Дива, на бул.Руски, но е мааалко по-скъпичко, за сметка на това всичко си влиза в цената - подстригване, измиване, изсушаване. Иначе другите салони, които знам с в Кичука, не знам дали те устройва

# 3
  • Мнения: 173
Моята фризъорка се казва Нели и се намира в К.Париж.За мен тя е най-добрата .Опитвала съм на много места,при прехвалени  в капана,в Дома на красотата,но на мн не ми допаднаха.Нели се намира в предпоследната пресечка на бул."македония ,а ко идвая от Марс и пътува към Била.Салона е до едно кафане,к се казва Малибу.Който и да питаш го знае!

# 4
  • Мнения: 702
По принцип търся нещо на по сносни цени,например ходя веднъж в месеца за боядисване,подстригване и исушаване,като аз си нося боята и мога да отделя не повече от 25лв

# 5
  • Мнения: 702
Моята фризъорка се казва Нели и се намира в К.Париж.За мен тя е най-добрата .Опитвала съм на много места,при прехвалени  в капана,в Дома на красотата,но на мн не ми допаднаха.Нели се намира в предпоследната пресечка на бул."македония ,а ко идвая от Марс и пътува към Била.Салона е до едно кафане,к се казва Малибу.Който и да питаш го знае!
Кафето ли се казва Малибу или салона?Работят ли в събота и с предварително записване ли е?

# 6
  • Мнения: 277
mama_galka,можеш ли да ми кажеш в кой салон и при коя фризьорка си ходила в Тракия,също и цената? Mr. Green

# 7
  • Мнения: 274
mama galka23 , моята приятелка ходи в един салон, който се намира точно на улицата , по която рейса от марково минава за автогарата, преди самата автогара.. има магазинчета за цветя,дрехи и до тях е и един салон, то си има табела Simple Smile на Д.Талев се пада, от дясно (посока към автогарата), цените са нормални и постригва хубаво.  И на Пере Тошев мога да ти препоръчам една, но обеснението къде е салона е дълго, ако решиш - пиши на лични Simple Smile

# 8
  • Мнения: 702
mama_galka,можеш ли да ми кажеш в кой салон и при коя фризьорка си ходила в Тракия,също и цената? Mr. Green
Салона се казва LM стил и се намира в един блок до полицията,но незнам точно кой номер е,работят много хубаво и цените не са високи,подстригване 6лв,исушаване 7лв,но мисля,че зависи от дължината,моята коса е по късичка и боядисване 6лв,боята си я носех аз!
Работят майка и дъщеря и двете работят много хубаво мен ме правеше майката Лили

# 9
  • Мнения: 277
mama_galka,можеш ли да ми кажеш в кой салон и при коя фризьорка си ходила в Тракия,също и цената? Mr. Green
Салона се казва LM стил и се намира в един блок до полицията,но незнам точно кой номер е,работят много хубаво и цените не са високи,подстригване 6лв,исушаване 7лв,но мисля,че зависи от дължината,моята коса е по късичка и боядисване 6лв,боята си я носех аз!
Работят майка и дъщеря и двете работят много хубаво мен ме правеше майката Лили
  bouquet
За съжаление обаче аз не мога да помогна...

Общи условия

Активация на акаунт