Червено дупе

  • 6 965
  • 81
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 508
Здравейте  Laughing
от доста време вече се боря с червено и изринато дупе и нещо не намирам подходящия крем  Confused  Бебка много се лигави и явно зъбчета ни мъчат предполагам, че от там е и проблема.  До сега съм мазала с Мустела, Бюбхен, Хип. От Бочкото направи алергия  Confused След консултация с педиатърката ограничих използването на мокри кърпички и мазах със Зита Цинк, но и от него пламна цялата  Cry Като сменя крема дупето се изчиства за ден, два и после се зачервява отново. Моля ви препоръчайте хубаво кремче за проблемни дупета.
 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 742
Пробвай с дефламол.Ние само с това се мажем и сме О.К.

# 2
  • Мнения: 9 814
Дали просто е зачервено дупе?
Щом никакъв крем не му помага, защо не поискаш педиатъра да ви прати на кожен лекар.
Детето може да прави алергия от памперсите например.

# 3
  • Мнения: 840
Аз мажа с бадемовото масло на Excipial и досега сме нямали проблеми Peace
Щом при смяната на кремчето се оправя, а после пак се зачервявя, може би трябва да потърсиш проблема някъде другаде newsm78, сигурно е от зъбките Thinking

# 4
  • Мнения: 9 814
Обяснете ми каква е връзката между растящите зъби и и червеното дупе?! newsm78

# 5
  • Мнения: 544
Обяснете ми каква е връзката между растящите зъби и и червеното дупе?! newsm78

Не мога да разбера защо всеки проблем се оправдава с никненето на зъби!

# 6
  • Мнения: 285
Пробвай с крем "Здраве" Peace

# 7
  • Мнения: 1 187
Аз бях най-доволна от бейбитан. Но първо смени памперсите.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Мажа с Хип и Себа мед.
Има разстройство ли? Защо й е зачервено дупето? Търси пречината, а не лек без да знаеш  какво й е. Peace

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На моите деца също им се зачервяваше дупето когато пробиваха зъби.
Онзи ден взех този крем - Sudocrem и много бързо подейства. Съвета ми е първо да се консултираш с педиатъра

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
nadia* като се бориш от доста време! защо не заведе детето на дерматолог или алерголог. С просто око е видно, че това червено дупе е проблем, с който педиатърката не може да се справи. Иска се специалист. Може да е алергична реакция и нелекуването да влоши нещата.
Форумът не е панацея.

# 11
  • София
  • Мнения: 508
Смених четири вида памперси - никакава промяна  Laughing При Марти винаги когато предстоеше пробиване на зъб дупето му се зачервяваше за ден, два и после минаваше като с магическа пръчка, когато зъбчето прорежеше венеца. Вече я водих при педиатъра - както съм писала и по горе от крема препоръчан от нея направи алергия  Cry Притеснявам се да са гъбички  Thinking чувала съм за такива случай май  Embarassed но не знам дали биха се повлиявали от смяната на крема . А и мокрите кърпички сменях - пак никакъв ефект  Confused
Мажа с Хип и Себа мед.
Има разстройство ли? Защо й е зачервено дупето? Търси пречината, а не лек без да знаеш  какво й е. Peace
Няма растройство. Всъщност от както се е родила си е полутечно, само на кърма е, но съм сигурна че не е растройство.
nadia* като се бориш от доста време! защо не заведе детето на дерматолог или алерголог. С просто око е видно, че това червено дупе е проблем, с който педиатърката не може да се справи. Иска се специалист. Може да е алергична реакция и нелекуването да влоши нещата.
Форумът не е панацея.
Ще потърся специалист  Peace Не виждам от какво би могла да е алергична  newsm78 много внимавам с какво се храня

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 10:16 от nadia*

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Според мен идете на кожен Naughty

# 13
  • Мнения: 922
Щом не ти помагат повечето кремчета потърси причината за червеното дупе.
Смяна на млякото, на памперсите ако си го захранила с нещо или си въвела нова храна. 
Ами ние от смяна на памперса така се изприщихме за два дни   Embarassed

Сега на всеки 3 часа сменям памперса, мия се с вода с малко тетра, мажа е кремче и оставям го да порита малко, хем кожата се проветрява и подсушава. И тогава слагам новият памперс.
Ние само Дайперс ползваме от всичко друго се зачервяваме.

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 10:51 от didoni

# 14
  • Мнения: 9 973
смених всички видове мазила и нищо не помага при нас
голо дупе на слънцето за 5 мин. на балкона
като сменяш памперса задръж малко да е без памперс

Общи условия

Активация на акаунт