Косата, стилизантите и боядисването

  • 666
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X

Здравейте

надявам се да получа отговор на въпроса ми
Знам, че преди боядисване косата не трябва да е чиста

но как стои въпросът със стилизиращите продукти - трябва ли да се измият предишния ден или няма проблем да се боядиса и с тях?

# 1
  • София
  • Мнения: 965
Не знам до колко ще е адекватен моя отговор, но аз винаги ката процедирам  Mr. Green понеже косата трябва да е 'мръсна' (на ден два при мен) а аз винаги използвам стилизанти, никога не ги измивам само тях - боядисвам се със стилизантите  Mr. Green
Май не съм споменавала на фризьорката, че съм с пяна за коса и лак примерно, но и те не ме питат  Mr. Green пък и до сега не е било да не ме хване боята или да се промени цвета  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не мия стилизантите...фризьорката знае за тях и няма проблеми... Mr. Green боядисва ме нормално... Peace

# 3
  • Мнения: 4 292
Някой ми беше казал, че от стилизантите не хващала боята. Да, ама не - хваща си.

# 4
  • Мнения: 2 414
И аз не мисля,че има проблем.Даже фризьорът ми ми е казвал,че колкото е по-мръсна косата и колкото повече стилизанти има е по-добре. Whistling

# 5
  • Мнения: X
Благодаря на всички за отговорите
няма да я мия, само ще я разреша добре преди това

# 6
  • Мнения: 4 496
Стилизанти не ползвам. Може би ако съдържат силикон/кристали например/, трябва да се измиват.
Но относно на чиста или мръсна коса се нанася боята- на моята пише, че трябва да е чиста, но не мокра.  Rolling Eyes

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ходила съм с кристали, пяна и лак...боята хваща перфектно...мисля, че тези бои във фризьорските салони се нанасят на мръсна коса...т.е нямат специално изискване да се нанася на чиста коса Peace

Общи условия

Активация на акаунт