Помогнете Гонорея!!

  • 8 090
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте със съпруга ми правим опити за бебе 1 година и тъй като са неуспешни се обърнахме към специалист и така оказа се че имам "+" микоплазма и хламидия.След лечение с антибиотик си направих повторни изследвания които показаха че съм се излекувала от +микоплазма но имам хламидия и гонорея.Знам че гонореята е полово предавана болест как се е случило така че да ми намерят гонорея при условие че сме моногамна двойка и освен това през последните седмици не правим секс заради изследванията,а между другото съпруга ми също пие с мен лекарствата с които се лекуваме-Доксициклин и микомакс. Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Съжалявам че ти го казвам, но... ако ти нямаш друг партньор /доколкото разбирам/, остава мъжът ти да има... Друг вариант няма Embarassed

# 2
  • Мнения: 5
Аз съм сигурна в партньора си повече от 100 % затова ме интересува има ли друг начин да се разболея?А между другото нямаме никакви симптоми! Другото което си мисля е че може би са ми объркани резултатите Thinking

# 3
  • Мнения: 1 428
или мъжлето кръшка ,или надявам се резултата да е объркан.

# 4
  • Мнения: 5
благодаря на всички още утре ще повторим изследванията!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
До колкото знам,може но изключително рядко заразяването да стане от изключително мръсна тоалетна,А съпругът ти + или- е?При жените гонореята протича почти безсимптомно,а при мъжете със симптоми.Така,че вторият вариант е единият от двамата да го е имал много отдавна без да знае

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... Другото което си мисля е че може би са ми объркани резултатите Thinking

И това може да е...
Мъж ти изследва ли се за гонорея?

# 7
  • Мнения: 478
elena_dimowa,
за начало не се съмнявайте в мъжа, първо повторете изследванията и на двамата, не съм док но и аз допускам някое от заболяванията да е възможно от преди от всеки от вас:

 1) микробиология посявки от секрет - цервикален/влагалищен -уретрален/простатен;
 2) днк тестове от цервикален /простатен секрети;
 3) серологични кръвни тестове за всичките възможни инфекции.

Колкото лаборатории толкова версии във форумите за фалшиво положителни резултати, почти няма лаборатория от която да не се е оплакал човек, дори някои пускат едновременно в 3 лаборатории и резултата е на магия.

 Специфичността:
 1) микробиология посявки - 55% (бактериите ратсат в човек а в лабораторията не искат да порастната -  това е най-лош вариант...човек да не знае че е заразен)
 2) ДНК тест от цервикален или простатен секрети - 90%
 3) серология - 90%

# 8
  • Мнения: 5
направихме си повторни изследвания и се оказ аче нямаме Гонорея благодаря на всички които ми дадоха съвет Simple Smile Hug

# 9
  • Мнения: 478
elena_dimowa, в над 3 форума поставихте темата си, отделихме ви доста време, кажете с кое изследване сте решили че резултата е 100% отрицателен - посявка ли...говорихме за специфичността 55% при посявка, коя лаборатория сте ползвали първият път, в коя втория и в коя сега последната.

# 10
  • Мнения: 5
elena_dimowa, в над 3 форума поставихте темата си, отделихме ви доста време, кажете с кое изследване сте решили че резултата е 100% отрицателен - посявка ли...говорихме за специфичността 55% при посявка, коя лаборатория сте ползвали първият път, в коя втория и в коя сега последната.

Първо да ви кажа че никой не съм задължавала да ми отделя време!!!!!!!!!!!!! След като ви е ценно не го губете с мен повече
Мисля че е в реда на нещата да публикувам въпроса си в няколко форума така събирам мнения но както изглежда има и еднакви.
 Освен това явно не сте прочели както трябва правила съм само два пъти изследвания : първия път в Пловдив с оцветяване в мициленово синьо при една гинеколожка Рени Андасорова.Мисля да приключа темата достатъчно ми помогнаха всички
Благодаря  Hug

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 13:28 от elena_dimowa

Общи условия

Активация на акаунт