Споделете 83

  • 25 578
  • 1 027
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Тъй като наборчетата ми не се мяркат напоследък, позволете ми да пусна Споделете 83.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 15:09 от Фреш

# 1
  • Мнения: 677
Тук сме, наборите! Фреш, от кво си фреш? Или просто си фреш.

Сънувах, че живея в апартамент без пердета, но не ми пукаше.

# 2
  • Мнения: 12 662
Тъпо ми е. Гадно ми е. Навън е слънце. Идва зима. А най-гадното е, че не съм 83.

# 3
  • Мнения: 3 423
Сопрано, мястото ти е Амстердам.
Мадам Х, той не те заслужава!

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Брей, специална тема за Василиса? Laughing
Като си помисля, не искам да съм на 25 - тепърва да ми предстои да се утвърждавам в работата, да раждам и отглеждам деца, да съграждам дом, да свиквам с чорапите на Милото...
Не, мерси.

# 5
  • Мнения: 212
Тони, в момента съм по-скоро обратното на фреш за съжаление.

Понеже вече съм в сатурновата дупка и вчера четох някакви мнения, че на 25 жената трябва да се е замислила сериозно за деца и семейство, а аз не съм и нямам намерение, ми стана още по-тъпо. Имам чувството, че животът ми сякаш е преминал покрай мен.

Деб, стискам палци. Много си смела и силна.

Нека мислим позитивно, пък каквото ще да става Simple Smile

Лиска, не го пращай в Амстердам, няма вече улица с червени фенери, спират да продават дрога в кафенетата, мъкааа, мъкааа ...

# 6
  • Мнения: 984
...да свиквам с чорапите на Милото...
Не, мерси.

Ох, то така и не се свиква, да ти кажа... Laughing

Божкей, на 25 бях огън и жупел, нищо не можеше да ми се опре. Н и щ и ч к о. Депресии ли? Сатурнови дупки?! Тц, не знаех какво е това. Сега обаче като се замисля съм изпреварила нещата и хората, които останаха назад, а ми бяха скъпи, ги няма в ежедневието ми. Така че всяко зло за добро...и обратното.

# 7
  • Мнения: 2 161
Къде да прочета прогнозата до края на годината?Метеорологичната.

# 8
  • Мнения: 3 423
Прогнозата е Tombe la neige.

# 9
  • Мнения: 984
Шанел, може би тук. Simple Smile

Фреш, какво е "83 ака" и защо "всички" е с главна буква?

# 10
  • Мнения: 2 161
Този го знам.но той ми показва само за 10 дена.А аз искам нещо да прочета от сорта на:ноември ще бъде такъв,декември еди какъв си.Но да е български сайт.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Прогноза до края на годината може да ти даде само някоя врачка Simple Smile. Тя тридневната не е сигурна дори.

Аз съм като Де Ваня- добре си ми е на възрастта, на която съм. Споделям натоварен, но усмихнат ден.

# 12
  • Мнения: X
Септември ще бъде май.
Скорпионско ми е нещо напоследък.
Постоянно закъснявам с инфото, явно съм върнала часовника с повече от един час.
Ще ми се да се подмажа, но пак съм закъсняла. Поздравявам Мишон, Лиска, Василиса ,Шанел и Дренка послучай рождените дни, в случай че съм забравила или случайно забравя.  bouquet

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 11:55 от Анонимен

# 13
  • Мнения: 2 161
Много кърваво ми прозвуча.

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Харесва ми да съм на толкова, на колкото съм. Двадесет и пет ми отива много  Flutter, само дето все по-често ме лельосват по улиците и детските площадки. Мечатая за топла и слънчева зима.
 Купих си прекрасни боти от естествена кожа, намалени при това от 90 на 70. Кеф.

Общи условия

Активация на акаунт