За последните излишни килограми

  • 2 319
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 896
Та за тях иде реч в темата. За тия ваджишки 3-4-5  килограма, които в никакъв случай не ни правят дебели, но от които все пак искаме да се отървем. За килограмите, които си мислим, че бихме могли да редуцираме с повече движение и лека диета- само с ограничение на вида и количеството на храната и при които резултатите идват адски трудно. За тези килограми, които дори да успеем да свалим- отново възвръщаме максимум след  около година-сякаш организмът ни сам се стреми към някаква телесна норма, която му харесва, а на нас-не.
Накратко- как се справяте с тях?

# 1
  • Мнения: 1 432
Цял живот се боря с тях  Confused. Наскоро така се бях вкиснала ве4е ,4е от ужас качих още 5  Crazy .
Сега съм упорита и свалям  Wink
А на въпроса как се борим стях......аз се боря с фреш греипфрут  Grinning. Това е на4ина по който аз за дни свалям 2 кг и т.н. , но трябва воля  Simple Smile

# 2
  • New Zealand
  • Мнения: 871
минавам на протеини и наистина увеличавам движението и водата, разните кремове и мазила за оформяне на по- добър силует са с подпомагаща психическа функция  в случая Sunglasses

# 3
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Ulia , напълно те разбирам, тези килограми са най-упорити и най-трудно се свалят.Отговорът на въпроса ти как се справям с тях - режим + спорт Wink.

# 4
  • Мнения: 1 896
Наистина-най-трудно се свалят и най-неусетно отново се възвръщат.
Малко отпускане и...край. Всичко трябва да започне отначало.
Та може би избора е между цял живот 'глад и инат' и удовлетворението да сме с 'перфектна' фигура или примиряването с тях и приемането ни такива каквито сме, а не такива каквито ни се иска да бъдем.

# 5
  • Мнения: 4 678
 'глад и инат' ...не е избора Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 896
Имаш предвид режим, който не е свързан с гладуване и лишения, но който трайно може да реши проблема.
Моля те, сподели!

# 7
  • Мнения: 4 806
 За последните кила се иска много време.
На мен последните 4 ми отнеха две години, в които:
- постоянен режим, като на периоди си е направо стриктен.
- постоянен фитнес.
Определено най-много ми помагаха ... летните вируси. Като се разболея за три дни, разтоваря по максимум организма и минавам доста под задържаното. После внимателно се връщах към режимите и се застопорявах под онова, с което започваше лятото.
Понякога изкарвам и по един воден ден. Като прекаля и се натоваря твърде използвам това средство. Един ден на два месеца - не е никак фатално, както и да го погледнеш.

# 8
  • Мнения: 4 678
Имаш предвид режим, който не е свързан с гладуване и лишения, но който трайно може да реши проблема.
Моля те, сподели!
Ооооо..ако взема да споделям ,няма да ми стигне седмица Laughing Hug
По-добре питай нещо конкретно  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 896
Трудно ми е да бъда съвсем лаконична, но накратко питането ми е свързано с това, когато теглото ни не е наднормено, но все пак ни се иска да го редуцираме малко как да свалим трайно последните излишни килограми, без да спазваме драстични диети и режими? Как да  предотвратим йо-йо ефекта при тези последни килограми, когато огранизмът ни всячески се стреми отново да ги навакса?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз постъпвам като aventura - минавам само на протеини 1 седмица. Ако мога увеличавам и спорта. Иначе ходя 2 пъти в седмицата.

....Как да  предотвратим йо-йо ефекта при тези последни килограми, когато огранизмът ни всячески се стреми отново да ги навакса?


Когато си достигнала желаните килограми и ги задържиш 3 месеца , няма да има йо-йо ефект, защото организма ти ще запомни именно тях.  Peace

Но истината, че за да изглеждаме добре, трябва много да внимаваме с какво се храним и много  движение!

# 11
  • Мнения: 2 959
...избора е между цял живот 'глад и инат' и удовлетворението да сме с 'перфектна' фигура или примиряването с тях и приемането ни такива каквито сме, а не такива каквито ни се иска да бъдем...
Уля, според мен не би трябвало да се примиряваш с нищо което не е по вкуса Ти. След като не Ти харесва нещо променяй го. Ако трябва намери не диета, а начин на живот който най- добре ще напасва на досегашният и карай така. Поне за мен е така- РХ, спорт и кърмене всеки ден и резултата е налице. Успех Ти желая, но имай впредвид че тялото на жената след 34 години много по- трудно забравя и малките отклонения и не се примирявай с нищо което не Те устройва и забрави глада.
...аз се боря с фреш греипфрут...
.
Уйтчи, внимавай с грейпфрута, страхотен "отслабващ" цитрус е но много влие на други лек- ва ако приемаш.
...две години, в които:
- постоянен режим...
- постоянен фитнес...
Ассе, само Жена със силна воля като Теб може да го направи. Поздрвления познаваш тялото Си и нуждите му, но дано не се налага да го подлагаш на такива водни моменти.
Поци, много се радвам да се засечем, Атлете. Изглеждаш  добре на аватара, явно самочуствието е на ниво. Поздрави на двете Ти красавици вкъщи.

# 12
  • Мнения: 4 678
...
Поци, много се радвам да се засечем, Атлете. Изглеждаш  добре на аватара, явно самочуствието е на ниво. Поздрави на двете Ти красавици вкъщи.
...
Извинявам се за спама...но тази жена я уважавам Hug
Здравей Hug Hug Hug
Поздравени са вече Hug
КЪДЕ ХОДИШ Twisted Evil..що не пишеш вече Whistling

Общи условия

Активация на акаунт