Поликистозни яйчници

  • 964
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Здравейте мили маминки,преди два месеца започнахме с бебеправенето и точно тогава ми казаха че имам дребни кистички на яйчниците,в началото незнаех какво представляват и до какво водят,но след това се разтърсих в интернет и прочетох някой неща от които много се изплаших.Лекарят ми изписа дуфастон(на 14-я ден от цикъла по 2 хапчета),сега се притеснавам пък,че ако дуфастон подтиска ову нямам голям шанс за бебе.Моля,кажете ми нещо ако знаете повече за тези кисти,толкова ли много пречат на забременяването,и от дуфастона дали ще мога да забременея.  Rolling Eyes
Моля тези от вас които са имали проблем с яйчниците да ми пишат.  baby_neutral

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Забременях от раз, не съм пила хапчета, но ако има проблем... явно е по-сериозен при теб първо трябва да се лекува, а след това да се бебеправи  Simple Smile
Успех!

# 2
  • Мнения: 86
След като родих сина си ми се наложи спешна операция на бъбрека,след 1 месец получих някакви странни бодежи ниско долу от двете страни,веднага отидох на гинеколог и ми каза че съм имала кистички на двата яйчника (най-вероятно от стреса),и трябвало да се следят дали растат.Веднага отидох на втори гинеколог който ми каза че при следващия цикъл ще се спукат,но и самият той(цикъла) ще е много болезнен.така и стана.От тогава повече от две години нямам проблем,явно е било от силния стрес.надявам се при теб бързо да се оправят нещата! Peace

# 3
  • На топло...
  • Мнения: 584
Поликистозните яйчници са нещо строго индивидуално във всеки отделен случай. Надали една анкета ще ти помогне, тъй като причините за съществуването им са различни и изискват адекватно диагностициране и терапиране.
Успех! Praynig

# 4
  • Мнения: 209
Поликистозните яйчници са нещо строго индивидуално във всеки отделен случай. Надали една анкета ще ти помогне, тъй като причините за съществуването им са различни и изискват адекватно диагностициране и терапиране.
Успех! Praynig

при нас се получи чак на 4-тия месец. имах една голяма киста на десния яйчник и лекарката даже се чудеше как въобще съм успяла да забременея. носих си я почти през цялата бременност. накрая изчезна

# 5
  • Мнения: 14
При мен имаше кисти и в двата яйчника, като в левия беше 2 см, пих 2 месеца противозачатъчни "Ясмин" и изчезнаха, на следващия месец забременях от първия път Simple Smile

# 6
  • Мнения: 741
След около година и половина

Общи условия

Активация на акаунт