ЛЕКАРСТВА

  • 1 596
  • 22
  •   1
Отговори
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ БРЕМЕННА САМ Ж 1ВИ МЕСЕЦ НО МИ ИЗВАДИХА СЛИВИЦИТЕ И СЕГА СТРАШНО МЕ БОЛИ ПРАВЯ ГАРГАРИ НО НЕ МИНАВА ВЪПРОСА МИ Е МОГА ЛИ ДА ПИЯ АУЛИН?ИЛИ ИМА НЯКАКЪВ РИСК ЗА БЕБЕТО

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Защо не пита лекарите  за лекарство. Или гинеколога си питай.

# 2
  • Мнения: 4 447
Tи лична гинеколожка или лекар нямаш ли?  Peace

Пробвай НоШпа.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
По принцип всякакви лекарства по време на бременност трябва да бъдат изписвани от лекар.А Аулина е силно обезболяващо и въобще не бих си и помислила за него.Най-добре се обади на лекарката си и попитай нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Не, не можеш. Стискай зъби ще мине. Единственото, което можеш да пиеш е един парацетамол и то не е препоръчително в началните седмици, в които си ти.

# 5
  • Мнения: 56
При извадени сливици не даваха ли обикновен сладолед срещу болката?

# 6
  • Мнения: 4 447
При извадени сливици не даваха ли обикновен сладолед срещу болката?

А! Много умно, бях забравила... Вярно, че така беше!  Peace Peace

# 7
  • Мнения: 1 629
Аз знам, че не може, ако те боли нещо само Парацетамол!!! Продължавай с гаргарите Confused

# 8
  • Мнения: 4 447
Аз знам, че не може, ако те боли нещо само Парацетамол!!! Продължавай с гаргарите Confused

Парацетамола е адски вреден и токсичен!  Naughty

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз знам, че не може, ако те боли нещо само Парацетамол!!! Продължавай с гаргарите Confused
  Peace

пробвай гаргара със смрадлика  Peace Смрадликата действа безотказно навсякъде



Бързо възстановяване   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 292
Я най-добре се консултирай с лекар! Че и аз уж да не пия лекарства се мотах с една зверска кашлица два месеца и накрая от нея взеха, че ми изтекоха водите.
Има случаи, в които е по-добре да се лекуваш. Но, само наблюдавана от лекар, не и на своя глава.

# 11
  • Мнения: 3 157
Tи лична гинеколожка или лекар нямаш ли?  Peace

Пробвай НоШпа.


А newsm78Що пък но-шпа?Той е за болки в корема,бе моме....сливиците са на друго място:)))
И не,аулин не може да се пие от бременни.

# 12
  • Мнения: 4 447
НоШпа-то не е ли болкоуспокояващо?
Пила съм го и за глава, бе моме.

# 13
  • Мнения: 3 157
но-шпа е за спазми на гладките мускули....в главата такива няма Grinning,в гърлото-също:))))))))))))))))))

# 14
  • Мнения: 4 447
но-шпа е за спазми на гладките мускули....в главата такива няма Grinning,в гърлото-също:))))))))))))))))))

Е, вече ще знам, че в главата нямам нищо  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт