Следене на бременността - избор на акушер-гинеколог

  • 1 916
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
При първото ми раждане бременността се следеш от GP-то. Сега той ми каза да не ходя повече при него, даде ми направление за АГ и това беше. Този гинеколог, който ще избера, следва да работи със здравната каса. И излиза, че аз трябва да звъня подред и да питам дали работят със здравната каса! Вие как избрахте? Докторът, при който искам да раждам, не работи със здравната каса.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 742
За кой квартал на София става на въпрос?

# 2
  • Мнения: 961
Първо -  Честита бременност! Пожелавам да е лека и спокойна, и накрая да гушкаш здраво и красиво бебче!
Доколкото знам в повечето АГ болници могат да ти следят бременността, което не е свързано със задължително раждане там. Мисля, че се използва направлението, което ти е дал ДжПи-то, но имат и допълнителна такса.
Отделно във всяко ДКЦ има АГ кабинет, който работи със здравна каса. Въпросът е, доколко са добри специалистите там и доколко би им се доверила.
Ако кажеш в кой район предпочиташ, може би много момичета ще ти дадат координати на добър специалист, от когото са доволни!

# 3
  • Мнения: 432
Живея в Света Троица, а работя на ул. Парчевич - т.е. в центъра. Мислех си, че евентуално ако мога да избера лекар от Майчин дом - ще ми бъде близо до работата. Така или иначе там ще раждам. Благодаря ви предварително!

# 4
  • София
  • Мнения: 12 546
Ами препоръчвам ти д-р Елица Иванова. Има кабинет в 17-та поликлиника на театър София. Млада, готина, съвестна и много кадърна докторка. Телефонът й е 0888 428568

# 5
  • Мнения: 741
Д-р Николай Негенцов ми следи бременността,той ми направи и секциото и съм много доволна.Работи  в Майчин дом,има и частен кабинет.Ако те интересува,пиши на лични да ти дам координати

Общи условия

Активация на акаунт