На кой ден след раждането

  • 3 626
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
На кой ден след раждането излезнахне на разходка или кафе и кога изкарахте бебо

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
На 18-ден го изведох.Аз родих на през ноември и просто чаках да се постопли малко.Педито ни беше казала, че в началото като го вадим е добре Т да е над 10-12 градуса.

# 2
  • Мнения: 805
Ако не вали, не духа и няма мъгла - веднага! облечено според температурите.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На 16-я ден, родена е през Декември

# 4
  • Мнения: 6 438
Мисля,че беше на 6 или 7 ден.  PeaceНо ако вреето позволява може и веднага.

# 5
  • Мнения: 422
на 18 ден веднага след като купихме количката Peace

# 6
  • Мнения: 9 814
На 6-ия ден.
Родена е през септември.
Много обаче зависи от времето, ако Т е над 5 градуса, не вали, няма силен вятър и мъгла бебето постепенно може да привиква към извеждането навън. Първоначално по 10-на минути на балкона и след няколко дни вече и навън.

# 7
  • Мнения: 339
На десетия ден, през юни. Тогава пък се пазехме от жегите. 

# 8
  • Мнения: 5 393
Иво е лятно бебе. Роди се края на Август, 7 дни бяхме в болницата, после се прибрахме и на 3тия ден започнахме да излизаме на разходка.

# 9
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Малкият е роден на 07.12. и го изведох за първи път на разходка когато стана на 2 месеца.
Големият е роден на 30.09. и беше на разходка след 15-ия ден от раждането му.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 139
Към 10 ден първо го извеждах на терасата за малко като постепенно увеличавах времето.Към 18 ден вече бяхме на разходка с количката Peace

# 11
  • Мнения: 249
Каката я изведох на 1месец, но просто тогава купихме количка, иначе преди това я изкарвах на терасата. Малката я изкарах на 15-я ден ,преди това имаше доста дъждовни дни та затова

# 12
  • Мнения: 518
На 15-я ден, но когато стана на 10 започнах да я извеждам на терасата за по 10-15 мин. И аз родих в най-голямата жега - в стаята не бебето не можеше да падне Т под 31 градуса. Първата ни разходка беше 1 час.

# 13
  • Мнения: 2 131
Нямаше и 20 дни като го изкарах за пръв път за малко. Но Алекс е роден в средата на април. До края на първия месец вече бяхме по разходки.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 7 766
На 14-ят. Края на юли- адска жега беше. Излизахме рано сутрин и късно вечер.

Общи условия

Активация на акаунт