Детски хирург ???

  • 999
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Става въпрос за моя приятелка. Детенцето и се е родило с нещо сато бучка над едната вежда. При раждането им казват , че с времето ще се скрие. Първоначално наистина става така но от известно време започва да расте. Детето вече е на годинка и половина , предполагаемата диагноза е мастна тъкан, киста или тумор. Моля за кординатите на добър детски хирург с когото да направят втора консултация.
Предварително ви благодаря !!!

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
От къде сте?
Бих препоръчала на твоята приятелка да заведе детето в Пловдив, хирургиите на Пещерско шосе, Пластична и краниофациална хирургия. (лицево-челюстна значи)
Търсете доц. Анастасов. Тел. 032 / 60 29 35
Нека се обади първо, да не са в отпуск само.
Той приема свободно всеки петък сутрин, без направление и без пари, само трябва да се обадят да е сигурно, че е там.
Той би могъл да оперира това нещо с минимум белег, ако се налага операция.
Моето детенце се роди с цепнатина на небцето и го оперира доц. Анастасов.
Мога да кажа само добри неща както за него, така и за отделението, те работят с доста деца, много са човечни и разбрани, и детето не се травмира от престоя в болница.
Доцента е изключителен професионалист и добре, че попаднахме на на него...
Ние сме от София, бяхме пырво при разни тукашни величия, но толкова ни объркаха с детето, че... не ми се говори.

# 2
  • Мнения: 376
Благодаря ти. И ние сме от София но предполагам , че не им е проблем да отидат и до Пловдив. Те правих консултация с проф. Пожарлиев от Окръжна болница но предпочитат да чуят още мнения по въпроса за да не объркат нещо детенце.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 903
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24432.0
виж тук мамите коментират хирург от Пирогов

# 4
  • Мнения: 105
доц. Огнян Бранков, завеждащ детска хирургия в Пирогов.

тел. 952 21 37

Доста е отзивчив, а заради позицията му предполагам че е добър. Поне със сигурност знам че се интересува какво става в медицината и чете, а това май е рядко срещано у нас.

Аз обаче съм била само на консултация, така че нямам личен опит с него като хирург.

# 5
  • Мнения: 376
Благодаря ви ще предам . Нека чуят повече мнения за да не стане фал.

# 6
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
С козметичните проблеми може и да се изчака.
На брат ми така се бяха паникъосали с един хемангиом на бузката (като бебе), голям зор да го оперират, не го оперираха, понеже той вдигна Т в деня за операция и после докато се наканят за настрочване на втора дата, хемангиомът избледня, а след няколко месеца съвсем изчезна.

# 7
  • Мнения: 376
Професорът им е препоръчал първоначално да го проследят колко и дали нараства и едва тогава да се предприеме нещо. Но за тяхно успокоение искат да направят и други консултации.

Общи условия

Активация на акаунт