Кола маска на бикини при бременни?

  • 3 962
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета може ли някой от вас да ме посъветва може ли да си направя пълна кола маска на бикини като съм в 4-тия месец бременна?

# 1
пробвай с самобръсначка от дамските.

# 2
  • Мнения: 72
Според мен може. Имам познати, които го правят.

# 3
  • Мнения: 13
Аз също мисля че не би навредило на бебето но исках да знам дали някоя бъдеща мама от опит знае Благодаря ви за отговорите

# 4
  • Мнения: 186
До последния месец си правих кола маска на триъгълника. Дори за самото раждане си направих около 2 седмици преди термина. Козметичката ми беше изключително внимателна и работеше на много малки участъци. Предполагам, че е въпрос на праг на болка. Но все пак можеш да се консултираш с гинеколога си.

Леко и приятно бременеене!

# 5
  • София
  • Мнения: 259
И аз правех до края, даже предишния ден преди да родя отидох при козметичката, за да не ме бръснат после в болницата.
Важното е ти как се чувстваш, ако си ок, правиш. Ако не ти е комфортно, минаваш на алтернативни методи.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 76
И аз до последно ходих на козметик да ми правят. Деня в който усетих контракциите отидох пак и на другият ден родих. Ако досега така си се обезкосмявала и не те боли не виждам проблем да продължиш по този начин. Лично при мен не е имало проблем.

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
И аз продължавам с колата.Малко ми е по-чувствителна кожата и ми е по-неприятно като усещане.Но мисля са си правя до последно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз също не съм спряла с колата.Даже забелязвам,че съм станала по-нечувствителна  Flutter.Което е супер за този вид манипулации.

# 9
  • Мнения: 1 572
и аз си правех , само че ме болеше малко повече от друг път

# 10
  • Мнения: 13
Благодаря ви момичета наистина!

# 11
  • София
  • Мнения: 112
на моя приятелка лекаря беше забранил,че имало опасност от инфекции аз влизам в трети м. и мисля да ходя до края(живот и здраве),защото имам доверие на козметичката си Grinningно, до преди да ми я препоръчат съм попадала в такъв салон,където въпреки привидно лъскавата опстановка и внимателното момиче като се загледаш...малки,но важни прпуски в хигиената!та просто по-внимателно да потбираме,услуги,козметика и т.н.

# 12
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
аз също съм бременна и ще ходя до последно на кола маска самата ми козметичка е бременна,тя казва че жените ходят при нея за да се изчистят за раждането

# 13
  • Мнения: 676
През цялата бременност си правих.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Здравейте момичета може ли някой от вас да ме посъветва може ли да си направя пълна кола маска на бикини като съм в 4-тия месец бременна?

Aми аз съм в 7мия месец вече и не ми пречи! newsm78 Ако има нещо, което да те притеснява питай козметичката или лекаря си, иначе не виждам причина!

Общи условия

Активация на акаунт