Плаче на всеки час през нощта!!!!!!!!!!

  • 914
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте!Ако някоя мама има като моя проблем и се е справила с него,моля за помощ и съвет.Малката е на година и половина и от около 2 месеца се събужда през 1 час през нощта.Иска да пие вода.В началото й давах на вс събуждане,но после започнах да давам вода и после да залъгвам с празно шише.На нощ сменяме по 5-6 памперса от толкова много вода.Ужасно е!!!!!Нямам сили вече!!!Има ли сродни души?!?!?!Какво да правя??!

# 1
  • Мнения: 3 034
знам, че пиенето и нуждата от много вода могат да бъдат признаци за повишена кръвна захар и други проблеми. защо не я заведеш на лекар да й пуснат изследвания?
ако нищо й няма, може да е гладна? или тя само вода иска? а мляко?
или пък е период някакъв. може да се стряска, страхува? но тя сигурно ти казва вече.

# 2
  • Мнения: 173
Не знам....Скоро й взимаха кръв за стандартните изследвания-там вс беше наред,но не знам дали влиза и изследване за кръвна захар.Няма как да е й гладна,защото вечеря много добре newsm78.Лошото е ,че още не се е отпуснала да говори и реално няма как да разбереме какво има.Да не би да се успокоява с шишето,както други дечицата го правят с биберон?!?1

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
здравей, при нас се получава така при по-болезнено зъбоникнене. Аз обаче още кърмя и и давам и така много бързо се успокоява.

# 4
  • Мнения: 132
Моето детенце до 2г. всяка нощ плачеше през час два.
И ние бяхме така.С водата до главата.Пииваше и пак заспиваше.И така по цяла нощ.
Като навърши 2г. ,започна да спи непробудно.
Не съм мислила,че е признак на заболяване.Просто си беше такава.
Но сън за мен нямаше.
Дано при вас да отмине по-бързо.

# 5
  • Мнения: 173
Ох,дано да са зъбките....и шишето да го ползва ,за да се почесва...Като си предтсавя колко зъби й остават да поникнат,май много безсънни нощи ни чакат!!!

# 6
  • Мнения: 173
nuni 75,абсол същото е при нас.Аз тъкмо се унасям и тя пак заплаква .Ставам ,бода,сменям памперс..Ако е поспала около 2 -3 часа,памперса е изпуснал вече и трябва да я преоблека и така до 7 ч,заяото навсичко отгоре става едва в 7 Shocked

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 953
По- малки сме, но също имаме проблем със съня. Sad
Вчера на консултацията исках съвет от педито, но като цяло не ми каза нищо по-различно от статията която поствам Thinking
http://www.moetodete.com/content/view/297/66/

# 8
  • Мнения: 540
ние сме на година и два месеца до преди седмица и ние бях ме така
водих го на лекар на зъболекар и всички казваха че всичко е наред
и се реших и го заведох да му леят куршум казаха ми че се е уплашил и то много от човек
да чукна на дърво вече седмица спи спокойно може да е и съвпадение

# 9
  • София
  • Мнения: 2 658
забравих да кажа, ако забележиш в устата подут венец и през деня също е неспокойно и си бърка много в устата, значи е зъб и за да спи по-спокойно можеш преди лягане да даваш Панадол за няколко дни.

# 10
  • Мнения: 3 034
о, да, зъбите определено може да са проблемът! а биберон не ползва ли? поне да поспиваш ако е с него  newsm78 то и аз ставам да давам биберона, като си го изпусне, но все пак е по-рядко.

# 11
  • Мнения: 151
И аз мисля, че е от зъбките.Защо не започнеш да и даваш чай от лайка вместо вода успокоява венците, действа и успокояващо на нервната система.
Може и да е от повечко храна преди лягане, особено ако е по-солена.
Моят син до 1год и 9 м. се събуждаше заради зъбките, сега е на 2 и полвина и се събужда да иска сок вечер, ако е ял повече кашкавал или нещо солено вечер.
Разбирам те много добре как сечустваш и аз съм го преживяла същото  Hug

# 12
  • Мнения: 132
На Маги  всичко приключи с израстването на последния зъб.Незнам дали всичко е било от зъбите  +твърде емоционално човече.Незная,но аз бях вампирясала.Като започна да спи,първите дни ставах през обичайното време да я проверявам.
Дано ви поникнат по-скоро.

# 13
  • Мнения: 30 961
При нас е същото. Непрекъснато през час плаче и пие кисело мляко. От зъби, от емоционалност. Водила съм на баячки. Давам чай от Маточина и хомеопатични хапчета.Малко май помагат. Остават ни 5 зъба, надявам се после да отмине.

# 14
  • Мнения: 173
Много Ви багодаря на всички за разбирането и споделянето Hug

Общи условия

Активация на акаунт