96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.

  • 17 296
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521

                                 
 

                                                 
 
                               




Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти

Ако някой иска да бъде  влкючен в списъка да ми пусне едно лично съобщение.

# 1
  • Мнения: 166
Първа съм  newsm44 newsm68
Маймун супер са бузите. И ние за това се борим  Wink

Ванче Мамче добре завърнала се. Вече 3ма ти казаха, че не може с немско гражданство, ама и аз да потвърдя. Ние сме от 7 години и ни отказаха  Laughing ама голяма работа, не го намирам много за трагедия. Живот и здраве догодина ще станем всички на куп.

А Яна днес получи първото си писмо с този данъчен номер. Прочетох и го  Laughing Само дето ние с мъжа ми още нямаме такова нещо. Thinking

# 2
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Втора? Flutter

Петка, да не са ви загубили следите покрай местенето? Нашите данъчни номера ги получихме преди 2 месеца май. newsm78

Майра, разбира се, че Биба ще позволи да пуснеш снимките от вашата среща. Wink

# 3
  • Мнения: 3 880
Ииии, ще си счупите караката да бягате към новата тема Mr. Green
Добре, че Сърфата се завърна, че пак щеше да настане 2 страници писане- кой ще пусне нова тема  hahaha

Само дето ние с мъжа ми още нямаме такова нещо. Thinking
На вас не ви трябва- младите да плащат данъци Laughing Wink

# 4
# 5
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Като казахте писма да ви питам - вие по колко папки с документи имате вече?  Confused Аз още нямам 3г. тук и направо секцията ни прелива с папки пълни с документи и писма и какви ли не дивотии, а за тези, които са от по-отдавна тук не знам...сигурно си имате стаи с папки  Laughing Laughing пък за Татянка да не говорим - там сигурно е най-страшно положението  Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Ииии, ще си счупите караката да бягате към новата тема Mr. Green
Да, за малко да си навехна крачетата от бързане. Mr. Green

Майра, толкова много тикви на едно място не съм виждала! Shocked Представих си ги печени на фурна- благодат! Grinning
А двете ходещи девойки са като сестрички- как хубаво са се хванали за ръка, милите!

Дезита, при нас бива положението с папките, но с възходяща тенденция ! И аз си мисля, че фаворитка в това отношение ще да е Татяна! Wink

# 7
  • Мнения: 2 567
Ох, папки  Close 4-5 имаме и още за толкова чакат документи да се наредят Confused

# 8
  • Мнения: X
Сърф, благодаря че ме окачи и мен на стената на срама Simple Smile

Dezita , да не мислиш че тук са много читави фризьорите? За 4 години тук, правиха какви ли не експерименти с косата ми. Хем се подстригвах супер елементарно - нищо и никакво каре (черта). Този януари намерих най-после салончето, в който си знаят работата. Ще видим в КА каква ще е хавата откъм разкрасяване, но за всеки случай днес им казах малко по-късичко да ме спретнат.

 bibitka, за коледа няма да е, че ни чакат 100 празни квадрата да обзавеждаме, почти спешно. Но си обещавам да проуча въпроса съвсем сериозно.

# 9
  • Мнения: 1 817
Моят комп днес не отваря снимки  Whistling . А вие се състезавате кой пръв да пусне повече  Laughing ...
От къде да си поръчам бг книги и да не ми източат кредитната, и да не ме одрусат за доставката, и да ги получа  Mr. Green ? Знам, че много желания на веднъж се събраха, но какво да направя, така съм си  Grinning .
А като си говорим за гражданство, реших да попитам и аз  Party - зачитат ли се студентските години в тия 8 ? А ученическите преди това  newsm78 ?

# 10
  • Мнения: 32
Ето го и моя сладур:
http://picasaweb.google.com/vanyaikosyo/Christian?authkey=H3kNp9Y_o5U#

Благодаря на всички за бързите отговори!   bouquet
А ние имаме ли право двойно гражданство, че аз така си мислех, че трябва да избираме или немско или българско. Дори си мислех да не кандидатстваме  newsm78.

# 11
  • Мнения: 1 242
Майра, чудесни снимки, пълни с настроение. Бравос!

Папки нямаме безброй. С документите в оригинал, да. Иначе общите писма от този и онзи се сканират. Факсове се пращат от компютъра. Всичко е черно на бяло като *.pdf или *.doc дълбоко замразено. И няма тънта-мънта.

Зима, годинките, освен че си минават, но и важат, да.  Peace
За книги някой попита те тук.

Ванче, голям красавец! Ама наистина голям. Той се родил отгледан, бре! Да ви е здрав и щастлив!

# 12
  • Мнения: 166
Ванче много сте готини и двамата. И гледам има още от сега почти такива бузки като на Ева. да папка и расте много.

А ние имаме ли право двойно гражданство, че аз така си мислех, че трябва да избираме или немско или българско. Дори си мислех да не кандидатстваме  newsm78.


От миналата година имаме право на двойно и не трябва да се избира.


папки имаме 7-8 вече, ама трябва да по прочистя малко. Това със сканирането не е лоша идея, ама ако даде фира компютъра  #Crazy

А като си говорим за гражданство, реших да попитам и аз  Party - зачитат ли се студентските години в тия 8 ? А ученическите преди това  newsm78 ?


ZIme аз като живеехме още във Фрайбург ходих да питам как е с гражданството и там ми казаха, че ще вземат предвид и годините дето съм следвала. Тук в Мюнхен не съм ходила още да питам, но се надявам също да ги вземат предвид, че иначе ще има да си чакаме.....

# 13
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Айде и аз в новата тема  Mr. Green
Лиске, честит рожден ден, да хилядиш и да си все така пиперлива!  bouquet
Маймун, Ванче Мамче, големи са ви сладури децата! Да са ви живи и здрави!

# 14
  • Мнения: 7 605
Иzплаках о4и, пу пу, много красиви де4ица видях, и Милена иска пак да гледа бебета  Laughing (неzнайно zаЩо оба4е беШе най впе4атлена от полувинката на Ван4ето  Laughing)

Деси, не поzна  Laughing  Паzя полиците на zастраховките, банковите иzвле4ения ги паzя само 2 години, писма и т.н. ги хвърлям периоди4но  Stop Преценявам какво е важно и какво не и така  Wink Да сканирам вси4ко  #Crazy  Муни, друго хоби нямаШ ли?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт