Съвет

  • 1 477
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Майка съм на двегодишно момченце, родено в 34-та г.с.Той ходи на ясла , а аз от скоро на работа.От деветмесечна възраст започна да боледува често от ларингити,един път в годината бронхиолит от ,който се възстановяваме много дълго.Сега е с бронхит лекуван с един , втори мускулен антибиотик ипродължава да кашля.Ходихме на лекарска комисия и ме посъветваха да не посещава детски заведения докато укрепне.посъветвайте ме как да постъпя много съм объркана.Искам да постъпя правилно.Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 923
Ако има кой да ти помага или ако можеш да не ходиш на работа, по - добре послушай лекарите и не го пращай на ясла докато укрепне. Оздравявайте бързо. Hug

# 2
  • Мнения: 983
Нашият педиатър казва, че здравите деца до 3-годишна възраст си седят вкъщи, болните са по яслите. Малко тъжно, но явно факт...
Моят син също тръгна пролетта на ясла, първите три месеца нямаше никакъв проблем, беше късна пролет, после лято. Но сега, като дойде есента често кашля, текват му сополи, за щастие за сега не са се задълбочавали нещата. Но се стремя като чуя, че кашля, веднага да си го оставям вкъщи за няколко дни. Просто не ми се рискува...а и така леко-леко всичко бързо минава...Като се закрепи, пак на ясла и така...

# 3
  • Мнения: 3
Благодаря ви много!много ме улеснихте в решението ми.

# 4
  • Мнения: 102
При  нас беше същото пробвах на ясла направи бронхит  и я спрях
сега пробвах на градина обезводни се и бяхме в болницата
Със сигурност е по добре поне до 3-4 години да си стоят вкъщи
Но за съжаление е много трудно все не се намира кой да ги гледа

Общи условия

Активация на акаунт