болки

  • 1 216
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте! Бременна съм в 19 г.с. преди няколко дни ходих на триизмерен ехограв, гледаха бебо и всичко е ОК. Само дето видяха че имам някакви леки контракций и сега пия Магнерич. От онзи ден обаче имам някякви странни болки (съвсем леки) ниско долу, като бодежи в яйчника. Това нормално ли е или трябва веднага да тичам на доктор  Confused

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Като за начало може да се обадиш на лекаря, следящ бременността ти и да му обясниш за болките, щом имаш и контракции.Той сигурно ще те извика на преглед така или иначе и ще ти каже най-добре за какво става въпрос.Може болките да са от контракциите.Гледай да не се претоварваш, повече да  пазиш леглото..

# 2
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Най-добре отивай на лекар! Дори и да няма нищо, ще си по-спокойна.
Изобщо, ако нещо те притеснява, каквото и да е, поне се обади на лекаря, без да се колебаеш. По-добре да е за няма нищо, отколкото да не се реагира навреме. Почивай си много!
Успех и лека бременност до края! Hug

# 3
  • Мнения: 151
И аз бих те посъветвала да се обадиш на доктора си. Сигурно не е нещо сериозно, но за твое спокойствие. Почивай си, лежи и чети нещо интересно! Hug

# 4
  • Мнения: 1 674
марш на доктор/за твое успокоение/

# 5
  • Мнения: 664
Обади се на лекаря си за успокоение. Аз примерно от 16-та седмица съм с болки и пия магнерот, нош па и папаверин. Трима лекаря ми казаха, че е нормално, бебка се развива нормално. Според мен не трябва много да се притесняваш, матката расте сега много бързо и измества разни други органи. Всичко ще е наред  Hug

# 6
  • Мнения: 6 713
1. Обаждаш се на доктора си
2. Почиваш си много! Hug

# 7
  • Мнения: 641
Трябва да си почиваш много,на мен ми се случи същото нещо в същата 19гс.,сега повечко си седя у нас и по малко ходя,а кача ли се на кола корема ми се свива на топка.Не се притеснявай не е страшно,но все пак бременните не трябва да ги боли нищо така,че отиди на лекар.

# 8
  • BG
  • Мнения: 1 900
1. Обаждаш се на доктора си
2. Почиваш си много! Hug
Peace

# 9
  • Мнения: 45
И аз съм така, само дето седмицата е 28. Пазя леглото и пия магнезий и но-шпа.
Но трябва да се консултираш с АГ-то.

# 10
  • Мнения: 209
И аз бих те посъветвала да се обадиш на доктора си. Сигурно не е нещо сериозно, но за твое спокойствие. Почивай си, лежи и чети нещо интересно! Hug

и от мен същия съвет - обади се за твое успокоение  Peace

# 11
  • Мнения: 493
И аз те съветвам да се консултираш с твоя лекар.Аз също бях с нон стоп контракции,но последните 3-4 месеца,пиех една торба хапчета и нон стоп лежане,тежко беше,но минава и се забравя,когато си гушнеш бебчето. Hug

# 12
  • Мнения: 61
подкрепям мнението на моми4етата .Лека бременост!

# 13
  • Мнения: 2 334
1. Обаждаш се на доктора си
2. Почиваш си много! Hug

Точно така  Peace

# 14
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
1. Обаждаш се на доктора си
2. Почиваш си много! Hug

Точно така  Peace
Peace Моите контракции си откараха до 7-я месец и пиех Магнерот непрекъснато

Общи условия

Активация на акаунт