И все пак да попитам:)

  • 2 325
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Здравейте, предварително се извинявам, за въпросите които ще задам, но като чета форума много се успокоявам и надеждата в мен се заражда наново:)
Та по същество- по принцип МЦ винаги ми закъснява с по 4-5 дена и си имам всички симптоми на ПМС, обаче така се случи че точно на деня когато трябваше да ми дойде и следващите два три дена също, с приятеля ми бебеправихме,защото тогава се прибра от път за малко и пак замина.
Разликата от предишния ми ПМС е че ми са много зачервени, болезнени и твърди зърната, а коремът спря да ме боли или по-точно от време на време супер слабо ме преболява и не е подут както обикновено. Нямам такъв апетит както обикновено и не съм раздразнителна, обаче много ми се плаче:( newsm45 newsm45 newsm45!Телесната ми температура е повишена, кожата ми е много топла, а на мен си ми е ок:) И много ми се дреме:)
Иначе си пуша и си пия по едно кафенце!
Правих си тест, но беше отрицателен!Знам, че не го направих когато трябва, защото я свърших тая работа на първия ден още след като правихме бебе:)Много съм зле:)
Ама като съм нетърпелива smile3506
Моля ви да ми кажете, как мислите дали е възможно?Има ли някоя от вас която така да е забременяла?

# 1
  • Мнения: 2 926
Правилно ли разбрах - Ти си направи тест, следващият ден след секс?

# 2
  • Мнения: 3 372
Според мен е невъзможно да се забременее от полов контакт 2-3 дена преди да ти дойде Crazy
Преди това имахте ли контакти или беше само тоя newsm78 Колко дни ти е цикъла и сега кой ден ти е?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
 Crazy
да разбирам ли,че си си правила теста 1-2 дена след овулацията,или по-точно след датата която смяташ,че може би си забременяла?
Ако е така доста си поизбързала!
  опа сега видях това
Цитат
точно на деня когато трябваше да ми дойде и следващите два три дена също, с приятеля ми бебеправихме
Ох ами не знам,за тая работа има АГ-та!!!!!

# 4
  • Мнения: 702
Ами 31-32, но по принцип ми закъснява, а аз все се надявам... smile3506
И понеже четох четох тука във форума и само един сходен случай намерих и си викам може пък да им аи още, да попитам Embarassed
Много искам бебе и като знам че ако не е станало пак ще трябва да чакам кой знае още колко време направо ми се реве с глас! newsm45 newsm45 newsm45
Ох извинявайте, че ви занимавам, но наистима ме успокоявате:)винаги и много неща съм научила от форума:)

# 5
  • Мнения: 702
Мадам Стасита, знам че има АГ-та!!!! Знам че не се прави тест на другия ден, обаче пусто му и нетърпение Embarassed
Имам достатъчно обща култура, просто исках да рабрера дали има тука някоя жена, която да е била в моето положение:)колкото и да не е възможно, надеждата умира последна...
А пък приятеля ми пътува и не ми е под ръка всеки ден да си правим бебета:) Това ме изнервя допълнително smile3511

# 6
  • Мнения: 3 372
vagabond, ако цикъла ти всеки пък "закъснява" с 4-5 дена, то означава, че всъщност ти е 36-37 дена и не ти закъснява.
Закъснение е когато по принцип ти е да речем 30 дена, но понякога се удължава, а когато всеки път е с една продължителност просто си ти е толкова дни Peace

# 7
  • Мнения: 2 926
Първо - Повече не прави тест на другия ден след секс, само си даваш парите на вятъра.
Второ - Чакане му е майката!
Трето - Следи си овулацията, така ще се ориентираш по-добре!
Друго няма какво да ти кажа.

# 8
  • София
  • Мнения: 639
Направо се възхищавам на момичетата  Mr. Green , които всеки път намират сили и желание да отговарят на такива въпроси  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 674
Аман от такива теми CrazyКакво очакваше да видиш на теста  newsm78 Ей чете чете и пак да попита ooooh!

# 10
  • Мнения: 29
Много са ми познати тези самовнушения и знам как искаш да прочетеш "сигурно си бременна, и при мен беше така" или нещо подобно Simple Smile всичко си мислиш, че е различно от преди, та дори може и да повръщаш от самонавиване. Съвети няма да ти давам, всеки сам  знае как се чувства добре, само ще ти пожелая да получиш това за което мечтаеш в най-подходящия момент. Успех!  Wink

п.с. Това, че пътува момчето да не те притеснява. Той Господ си знае работата, като му дадем заявка, кога да ни я изпълни Simple Smile

# 11
  • Мнения: 702
Ок! Моля, модератор да заключи темата! Благодаря ви!
Няма нужда да се напъвате да ме обиждате!

# 12
  • Мнения: 702
А на тези, които си направиха труда да ми дадат отговор, които не ме изкарва малоумна, благодаря  bouquet

# 13
  • Мнения: 29
Ни най малко не съм искала да те обидя!
За горните изказвния напълно те подкрепям, недейте да пишете, ако няма какво смислено да кажете, не си споделяме чувствата за да бъдат хокани!

# 14
  • София
  • Мнения: 639
За горните изказвния напълно те подкрепям, недейте да пишете, ако няма какво смислено да кажете, не си споделяме чувствата за да бъдат хокани!

Уверявам те , че ако си направиш труда и прочетеш поне мъничко за всеки изказал се в темата, ще видиш , че със сигурност нямат навика да говорят безсмислени неща.
vagabond, нямам нищо против това да се задават въпроси, но може да влезеш в седмичната, а не да пускаш отделна тема  Peace
Успех в бебе-правенето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт