Пари,пари,пари.....

  • 2 520
  • 17
  •   1
Отговори
              Здравейте, мили дами-сладки мами! Heart Eyes
   Изпаднала съм в голямо затруднение и ви моля за помощ! Cry Дали случайно на някой му се намират идеи под ръка относно въпроса:
"КАК ДА ИЗКАРАМЕ ПАРИ ПО ВРЕМЕ НА МАЙЧИНСТВОТО?" Money
Предварително голямо БЛАГОДАРЯ за вниманието и......надявам се за "спасителния пояс"!  bouquet

# 1
  • Мнения: 25 444
Ох, аз ако знаех...  Confused
Но, като се огледам наоколо, освен да ти предложа да станеш една гледачка ли...  newsm78 Гледай на каквото си щеш, клиентки дал Господ.  Mr. Green
Баламите никога няма да свършат...  Whistling

# 2
  • Мнения: 1 432
Да гледаш още едно дете  newsm78

# 3
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Да гледаш още едно дете  newsm78

Ама четете де! Не да гледа деца, а да гледа на ... боб/кафе/ръка/вестник и т.н.
Инвестицията ще е малка - карнавален костюм, стъклено кълбо и няколко ръчно изработени бутафорни предмета.

# 4
  • Мнения: 25 444
О, и няколко почерпки на шепа приятелки, които да пускат теми за нея във форума.  Mr. Green
Както и да го погледнеш, далаверата е огромна!  bowuu

# 5
Момичета, благодаря за оптимистичните бъзици, наистина ме разсмяхте от сърце Laughing.......но.........аз съм СЪВСЕМ СЕРИОЗНА!!! Може би не ми личи..... Rolling Eyes
Това с гледането на още едно детенце(чуждо) не е зла идея.....Някой да е минал през това?

# 6
  • Мнения: 552
Прерови гугъла за обяви за надомна работа Peace
Какво рабтиш иначе?Какво можеш?

# 7
По професия съм актриса, специалност "Куклен театър" bowuu. Но да речем, че мога всичко  Rolling Eyes Ако се запаля по нещо, ще го изуча, ако не го мога Grinning

# 8
  • Мнения: 589
 Ако можеш да бродираш или плетеш,пиши ми на лични,имам малка информацийка...Нали си в София?

# 9
  • Мнения: 25 444
За аниматор на детски празници мислила ли си?  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 675
Ако си учител например можеш да даваш частни уроци.Ако можеш да шиеш, защо не си вземеш нещо за надомна работа.Сигурно има фирми, които да предлагат надомна работа-направа на мартенички, гривни, ей такива джунджурийки.Късмет в начинанието, каквото и да е то. Peace

# 11
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
По професия съм актриса, специалност "Куклен театър" bowuu. Но да речем, че мога всичко  Rolling Eyes Ако се запаля по нещо, ще го изуча, ако не го мога Grinning

Радвам се, че не си се обидила от нашите закачки.    bouquet
Но кака Сийка става за гледачка - виж как е предложила най-подходящото за една актриса, още преди да е разбрала каква ти е специалността.

# 12
  • Мнения: 145
На каква възраст е детенцето?

# 13
Имам момченце Теди на 1 годинка и 3 месеца  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 145
Нормална възраст за детска ясла. Така ще можеш да си осигуриш повече свободно време , за да намериш подходяща работа.

Общи условия

Активация на акаунт