Отговори
  • Мнения: 345
Момичета, на някои от вас случвало ли им се техните половинки да изпитат страх от появата на новороденото и най-вече от факта, че то ще се превърне в център на внимание и че малкото същество ще ги измести от сърцето на любимата им жена. Знам, че има мъже, които помагат страшно много на жените си и не се страхуват да прегръщат и целуват децата си, но съм сигурна, че има и такива които нямат представа как да изразят обичта си. Според вас защо е така?

# 1
  • Мнения: 698
Абсолютно нормално е да се страхува от появата на бебето. И аз съм се страхувала и двата пъти! Това значи, че е отговорен и разумен човек. Не разбрах дали ще имате бебе, или вече го имате, но дай малко време на таткото да свикне. Peace

# 2
  • Мнения: 2 374
Спокойно това ще отмине,когато види бебето ще забрави всичко и ще го обича не по-малко от теб,тогава дори ти би могла да ревнуваш.Няма такива бащи,които нямат представа как да изразят обичта си,просто в началото го нямат чувството на бащинсто,постепенно ще се появи.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
 Shocked
Ужасно го беше страх да не го счупи някак. Връчих му го още в болницата, та да свиква. Стоеше като вкаменен, да ме би да мръдне и нещо да стане с мъничкото същество в ръцете му. Обаче... предния ден аз бях същата, така че...  Heart Eyes

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е, моя мъж не беше от тези татковци. И двамата го очаквахме с нетърпение Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 554
не се е страхувал Peace

# 6
  • Мнения: 2 336
моят мъж не се страхуваше, даже беше нетърпелив да се роди повече от мен Grinning

# 7
  • Мнения: 6 711
И нашият тати го беше малко страх в началото, ама то и мене така! Laughing

# 8
  • Мнения: 518
В началото се страхуваше да я държи - беше толкова мъничка! Но сега са първи приятели! Носи я, прегръща я, целува я, говори й - всичко, което прави и мама!  Heart Eyes

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
моят мъж не се е страхувал  Peace

# 10
  • Мнения: 4 335
моят мъж не се страхуваше, даже беше нетърпелив да се роди повече от мен Grinning
И при нас беше така Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 386
Може би и моят тайничко се страхува, може би и аз също...
 Все пак това е човешко същество и ти трябва да носиш пълна отговорност за него- незнаеш дали ще се справиш, дали ще станеш добър родител....

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Не познавам мъж, който да се страхува, че собственото му дете ще му отнеме любовта на съпругата.  Shocked
Познавам мъже, които се страхуват от далеч по-прозаични неща - смяна на пампперси, къпане, хранене, дори гушкане.
За щастие мъжът ми не се страхуваше от нищо от изброеното, много приятно бях изненадана и всеки ден ценя смелостта му.  Grinning

# 13
  • Мнения: 46 434
Митове разни  Crazy
Важното е от първия ден да си поеме задълженията по детето и всичко си идва по местата Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 367
Ми нормално е може би да изпитват някакъв страх в началото.Все пак това е огромна отговорност,по-различна от всяка друга.За отнемане на любовта на майката не си струва да се говори.Всеки разумен мъж би разбрал за какво става въпрос.Моят съпруг не се е страхувал да гушка сина ни,когато той беше съвсем мъничък.По-скоро преди да се роди сме си говорили как ще се справим като родители и сме се убеждавали един друг,че няма начин да не се справим,щом сме заедно.

Общи условия

Активация на акаунт