мимически бръчки

  • 3 481
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
здравейте на 38 г,,съм  ,но за съжаление имам силно изразени мимически бръчки около устата,моля ви ,ако може да ми дадете някакъв съвет за заличаване Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 120
L`Oreal Revitalift Rides De Cassure
За врязани бръчки , но той по-скоро предпазва. Flutter
Много се смееш сигурно, и това е зле за лицето.




здравейте на 38 г,,съм  ,но за съжаление имам силно изразени мимически бръчки около устата,моля ви ,ако може да ми дадете някакъв съвет за заличаване Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3
много си права благодаря

# 3
  • Мнения: 352
Здравейте,
Позволявам си да подновя темата, защото искам да попитам какво друго правите, за да намалите мимическите бръчки? Онзи ден се погледнах в огледалото и ми стана лошо...  Sad Покрай детето само се смея и правя разни физиономии и в момента около устата имам две доста дълбоки линии Sad Приемам всякакви съвети...

Исках още да попитам кой е най-добрият крем против мимически бръчки според вас? Аз мисля да си купя на Виши Миокини (май така се казва... Thinking ), но ако сте доволни от някой друг крем, кажете.
И още нещо да споделя - две вечери вече сама си правя масаж на лицето, после си слагам нощен крем (какъвто по принцип не ползвам), но на сутринта сякаш бръчките са още по-врязани...  Confused

# 4
  • Мнения: 504
Аз мисля да си купя на Виши Миокини (май така се казва... Thinking ),
NaughtyНе съм очарована.
За съжаление нямам и предложение...

# 5
  • Мнения: 352
Аз мисля да си купя на Виши Миокини (май така се казва... Thinking ),
NaughtyНе съм очарована.
За съжаление нямам и предложение...
Сериозно?  Sad  Ох, просто не знам. Откакто ги видях тези бръчки, все за тях мисля. Направо вече чувствам напрежение на кожата около устата.  Confused 
Моля ви кажете, може ли някоя от вас да даде съвет за добър крем и по какъв начин би трябвало да се третират тези бръчки!

# 6
  • Мнения: 2 011
Аз съм на 32г със същия проблем Whistling ooooh! - изобщо не съм наясно кой крем да избера ! Молим СЪВЕТ Hug newsm78

# 7
Мога да препоръчам серум Мервеянс на Нюкс. Аз ползвам него и съм доволна.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз ползвам този и съм много доволна -
http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=52

Общи условия

Активация на акаунт