някой ползвал ли е този препарат за отслабване?

  • 3 668
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Майка ми има проблем с килограмите и не се чувства добре здравословно. Няма възможност да спазва кой знае какъв добър хранителен режим. Нейна позната и казала за Nopalin и че отслабнала от него / според майка ми видимо /. Ако някой тук го е ползвал, нека да пише дали е доволен, защото майка ми се колебае дали да го взема. Ще и струва доста на месец и затова. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 6
НЕ СЪМ ГО ПОЛЗВАЛА, НО ВИЖ КАКВО НАМЕРИХ - ТУК И ТУК

# 2
  • Мнения: 9 776
Да, тези материали и аз ги четох, но все пак ако някой го е вземал , моля да се включи с мнение. Благодаря, feelgood!

# 3
  • Мнения: 2 898
Здравей, Поли! Още преди Нопалин да се появи по аптеките, една докторка го доставяше под името Нопаслим. Не постигнах никакъв резултат. Ако майка ти има здравословни проблеми, поради което не може да отслабне - пиши. Иначе - глад.

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 509
Nopalin или Nopaslim .... и все пак има ли ефект?

# 5
  • Мнения: 9 776
Майка ми така и не го почна. Скъпо и излиза и затова не и се рискуваше. Не е напълняла поради някаква болест, а просто така - през годините. И става още по-трудно отслабването.

# 6
  • Мнения: 117
polin_a да е жива и здрава майка ти. Но колкото неприятно да звучи, с възрастта отслабването става все по-трудно при едни и същи диети и добавки спрямо един млад човек.   Моята майка е на 68 год. не че беше дебела като цяло. Но бюста и корема бяха едно . Не можеше да се каже че ядеше много, но като се замисли се оказа че яде само филии с масло през два-три часа. Резултат за деня половин хляб и масло на корем. Та покрай мен направи дюканска диета в по- лек вариант. Продължителност 8 месеца. Само я карах да приема витамини допълнително и триомега. Вече се храни нормално, но доста се съобразява с храните. Та искам да кажа с добавки или диети или комбинация процеса е дълъг. И който се отказва на месец или втори - мога само да кажа -язък за парите. А ако наистина има нужда да сваля заради мед. препоръки може да приема медикаменти,  но само след консултация с ендокринолог или друг специалист. Иначе и това не си струва. Пожелавам успех.

# 7
  • Мнения: 9 776
marila, Hug!
Много бих искала да помогна на моята майка,  но не живеем заедно и едва ли бих могла отдалече. Аз самата нямам нужда от диети, но съм запозната с повечето режими. Не мога обаче да я накарам да спазва стриктно някой от тях. Свързано е с време, доста средства, тя работи на смени, можеш да си представиш дали изобщо има някакъв режим на живот, да не говорим за храненето. А съм сигурна,  че човек спокойно може да си удължи живота поне с 10 години при една дори средна култура на хранене.
Поздравявам теб и майка ти  bouquet!

# 8
  • Мнения: 18
az go pij v momenta svalila sum 3kg

# 9
  • Мнения: 9 776

Отколко време го пиеш и от какви кг стартира, ако не е тайна?

# 10
  • Мнения: 97
polin_a, аз съм на 43 г., цял живот се боря с килограмите и то доста неуспешно. От медикаментите съм приемала само "Златно чудо - 14" и определено имаше ефект. Общо взето съм категорично против всякакви медикаменти и хранителни добавки с цел отслабване. В последните години се сдобих сам много и най-различни болести - хипертония, стеатоза на черния дроб, схващане на крайниците, болки в стомаха, за които никой не успя да открие причината. За доста от тях ми помогнаха с лекарства, но във възможно най-ниски дози и рационален здравословен хранителен режим. Сега не пия нищо друго освен бетаблокер за сърцето, но и него усещам че трябва постепенно да намаля, понеже много ми пада кръвното, особено сега като тренирам усилено макар и в домашни условия. С хранителния режим продължавам и сега, вече около 10 месеца. Сигурна съм, че ако обсъдим по-сериозно проблемът на майка ти, ще мога да помогна. Ако си заинтересувана да продължим по въпроса на лична. Не задължавам никого да спазва това, което бих препоръчала, не съм дипломир лекар, просто ще споделя по-конкретно моя опит и се надявам да помогна. Само да допълня, че бях около 64 кг. лятото и само за три месеца станах 50 кг., които се опитвам да запазя и сега, но вследствие на усилените тренировки, без промяна в режима на хранене, килограмите ми започнаха да намаляват още.

Общи условия

Активация на акаунт