Гледате ли Стар Академи?

  • 1 973
  • 25
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Защото ужасно ми харесва роклята на Мария Илиева!
Искам и аз такавааа! smile3511

# 1
  • Мнения: 4 068
Верно е страхотна. Страшно нежна и семпла.

# 2
  • Мнения: 1 181
много е хубава, но като се замисля че няма да имам много поводи да я облека...

# 3
  • Мнения: 419
Е,кое точно ви хареса не мога да си представя.Нито цвят,нито модел...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Ами точно цвета -нежен и модела - стои елегантно и женствено.  Grinning

# 5
  • Мнения: 7 186
Що бе яка е роклята,за официален случай е чудесна.Пък за бременни е разкош направо! Hug

# 6
  • Мнения: 46 489
Мда, за бременни става  Laughing мъжа ми каза, че само й липсва ръката на кръста  Joy

# 7
  • Мнения: 588
 И няа мен ужасно ми хареса роклята и аз искам такава 4470

# 8
  • Мнения: 2 047
  Роклята беше много женствена наистина! Хареса ми. Мъжа ми на два пъти пита дали имала сутиен отдолу  newsm78

# 9
  • Мнения: 289
мъжа ми каза, че само й липсва ръката на кръста  Joy
Ето това вече е ВЪРХЪТ- няма такива мъже!
А роклята беше доста симпатична, само неразбрах лентата на врата и ми си струва, че без нея щеше да "Звучи" по-добре.

# 10
  • Мнения: 46 489
мъжа ми каза, че само й липсва ръката на кръста  Joy
Ето това вече е ВЪРХЪТ- няма такива мъже!.........

Има, има  Laughing

По въпроса за сутиена - да имаше, защото изглеждаше с приличен размер, а на един от предните лайфове с една черна рокля беше плоска като дъска  Shocked

# 11
много ми хареса и на мен тази рокля- много нежна и женствена, но НЕЩОТО, вързано през врата и ме дразнеше. не разбрах, защо го бяха сложили да загрозява нежната рокля.

# 12
  • Мнения: 7 186
По въпроса за сутиена - да имаше, защото изглеждаше с приличен размер, а на един от предните лайфове с една черна рокля беше плоска като дъска  Shocked
На мен пък ми се стори,че нямаше сутиен newsm78,даже по едно време ми се стори,че съвсем леко прозираше горната част,но може и да бъркам де.Иначе самото бюстие беше доста набрано и плисирано и това по принцип оптически уголемява бюста.

# 13
  • Мнения: 750
и на мен ми хареса роклята. Имах възможността да я видя и отблизо. Чудесна е. А сутиен нямаше!

# 14
  • София
  • Мнения: 6 550
И аз много я харесах - една такава и една същата в светло синьо - мммммммммм супер  Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт